enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

LÖSEV, gönüllüler gününü kutladı

LÖSEV, gönüllüler gününü kutladı
06.12.2021
0
A+
A-

Dünya Gönüllüler Günü kapsamında LÖSEV tarafından düzenlenen etkinlik, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası’nda gerçekleştirildi. Çok sayıda gönüllünün bir araya geldiği etkinlikte, renkli görüntüler ortaya çıktı.

Bodrum Gündem Haber

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından alınan karar neticesinde 1985 yılından bu yana kutlanan Dünya Gönüllüleri Günü, İzmir’de LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın önderliğinde kutlandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası’nda organize edilen etkinlikte LÖSEV gönüllüleri ve gönüllü faaliyetlerine katılan yüzlerce insan yer aldı. LÖSEV gönüllülerinin deneyimlerini sahnede anlattığı etkinlikte, İzmir Ekonomi Üniversitesi akademisyenlerinden Prof. Dr. Cumhur Coşkun Küçüközmen’in yaptığı söyleşinin ardından yılın gönüllüleri ödülleri çeşitli kategorilerde, LÖSEV tarafından düzenlenen ödül töreniyle 16 aktif gönüllüye takdim edildi.

LÖSEV’in İzmir Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı Gamze Berçin Edirne, “Çocuklarımız için gece gündüz demeden, her etkinliğimizde yanımızda olan gönüllülerimiz, bizim gözbebeğimiz.  Bu özel günde, İzmir’de LÖSEV’in çalışmalarında desteklerini esirgemeyen gönüllülerimizle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Onlar iyi ki varlar.”  diyerek gönüllülere teşekkürlerini iletti.

Birçok gönüllü firmanın da çeşitli destekleriyle yer aldığı LÖSEV gönüllüler günü organizasyonun finalinde, kahkaha yogası yapıldı. LÖSEV tarafından düzenlenen anlamlı organizasyon, kapanış konuşmasının ardından sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.