enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Alaattin Çakıcı’dan Fetöcü Firari Cevheri Güven’e Ağır Sözler

Alaattin Çakıcı’dan Fetöcü Firari Cevheri Güven’e Ağır Sözler

Bodrum’da yaşamını sürdüren Alaattin Çakıcı, basın danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile Fetöcü firari Cevheri Güven’in iftiracı yorumları hakkında kamuoyuna açıklamalarda bulundu…

Bodrum Gündem Haber

“Cevheri Güven denilen şahıs FETÖ’cü ve vatan hainidir!” şeklinde başlayan yazılı basın açıklamasında “İzmir’de bir araziden bahsediyorsun. Hiçbir alakam yok. Senin benimle özel derdin ne? Senin bağlı olduğun hoca efendinin, hangi gizli servise bağlıysa, hepiniz birbirinizden farklı onun bunun çocuklarısınız. Nedir bu ülkeden istediğiniz. Bak ulan şerefsiz! Benim dışımda kimse sana cevap veremiyor. Hala ne müptezellik yaparsın…” ifadeleri yer aldı.

Cevheri Güven’e Zehir Zemberek sözler…

Bodrum’da yaşamını sürdüren Alaattin Çakıcı’nın açıklamasında zehir zemberek ve çok ağır sözler yer alıyor. Çakıcı’nın açıklamasında şu sert ifadeler yer aldı; “Ak Parti döneminde devletin bütün kurumlarına yerleşip, devleti soyan, 15 Temmuz’u ayarlayan, CIA uşağı olan, kendini mehdi ve dünya imamı kabul eden, modern haşhaşiliğinin dünya temsilcisi, Amerikan iti Fetullah Gülen’in köpeği! Türkiye’yi talan ettiniz. Türkiye’nin ekonomik kodlarıyla oynayıp doları bu seviyeye çıkaran batı, okyanus ötesinin senin gibi anası babası belli olmayan, vatansız, onun bunun kucağına oturup hassas yerleriyle oynatan onur yoksunu yaptığın videolara bakıyorum. Ben 2004’ten 2020’ye kadar cezaevindeydim. Daha evvel de bahsettiğim gibi Ege Metal’in dışında bahsettiğin bir fabrikayla uzaktan yakından hiçbir ilişkimin olmadığını bu devletin tüm istihbarat birimleri ve polis bilmektedir. Evet daha önce de dediğim gibi Erol kardeşim ve dostumdur. Sen neyin peşindesin? Adamsan Newyork ‘ta veya Amerika’nın herhangi bir yerinde, Avrupa’nın herhangi bir yerinde canlı yayın yapabilecek bir yürek var mı sende pislik? Senin anana babana sövseler bile yarabbi şükür diyecek bir vatan hainisin!”

Benim dışımda kimse sana cevap veremiyor…

Youtube’da 400 binin üzerinde abonesi olan ve her bir videosunun 500 binlere yaklaşan sayıda izlenen Cevheri Güven için vatan haini diyen Alaattin Çakıcının yazılı açıklaması şu şekilde sona eriyor; “İzmir’de bir araziden bahsediyorsun. Hiçbir alakam yok. Senin benimle özel derdin ne? Senin bağlı olduğun hoca efendinin, hangi gizli servise bağlıysa, hepiniz birbirinizden farklı onun bunun çocuklarısınız. Nedir bu ülkeden istediğiniz. Bak ulan şerefsiz! Benim dışımda kimse sana cevap veremiyor. Hala ne müptezellik yaparsın. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim…”

Cevheri Güven Kimdir?

Gazeteci Cevheri Güven, Nokta dergisi eski genel yayın yönetmenidir. 3 Kasım 2015 tarihinde “Halkı hükümete karşı silahlı isyana tahrik etmek” suçlamasıyla tutuklanmış, 29 Aralık 2015’te ise adli kontrol şartı ile tahliye edilmiştir. Kaçak yollarla Türkiye’yi terk etmiş ve Almanya’ya yerleşmiştir.

Youtube’da 400 bini aşkın abonesi bulunan Cevheri Güven gündeme dair siyasi videolar yayınlamaktadır. Videoları 500 bini aşan izleyiciye ulaşmakta…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.