enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İYİ Parti Muğla vatandaşın yanında

İYİ Parti Muğla vatandaşın yanında
23.12.2021
0
A+
A-

İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, “nereye gitsek, kime dokunsak vatandaşın isteği aynı, vatandaş sandık istiyor.” Dedi.

Bodrum Gündem Haber

İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe ve yönetim kurulu  Milas’ta yangın nedeniyle hasar gören; Gökbel, Çökertme, Bozalan Türkevleri, Gürceğiz, Akçakaya, Fesleğen mahallelerini yeniden ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Akmeşe yaptığı açıklama da; “İYİ Parti tüm Türkiye ve Muğla’da saha da çalışıyor, vatandaşımızla buluşuyor, bizde bugün geçmiş dönemde yangın felaketini yaşayan mahallelerimizde hemşerilerimizle tekrar buluştuk.

Durum içler acısı vatandaşlarımızın sadece felaketi yaşayan kesimi değil tümü şikâyetçi. Ekonomide ki belirsizliklerden dolayı  evine aş götüremeyen, maliyetlerden ürettiğinin karşılığını alamayan üretici, gübre ve yem fiyatlarından bitme noktasına gelen çiftçi, asgari ücret oranın da zam bekleyen emekli, Emekli olma hakkını almasına rağmen emekli olamayan EYT’li kardeşlerimiz, 3600 ek gösterge bekleyen kardeşlerimizin tek sorusu var seçim ne zaman olacak.  

Nereye gitsek, kime dokunsak vatandaşın isteği aynı, vatandaş sandık istiyor. İYİ parti olarak biz seçime hazırız, vatandaşın tüm sorunlarını Biz Çözeriz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.