enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Milletvekili Gökcan’dan Ortaca Fevziye Mahallesi Sakinlerine Müjde

Milletvekili Gökcan’dan Ortaca Fevziye Mahallesi Sakinlerine Müjde
29.04.2022
0
A+
A-

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, tartışmalara konu olan Ortaca’nın Fevziye Mahallesindeki alanla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bodrum Gündem Haber

İstediğinizi Yaptık, Araziyi Belediyeye Tahsis Ettirdik…

Milletvekili Gökcan, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ve Ortaca AK Parti İlçe Başkanı Hakan İlhan ile birlikte Fevziye Mahallesini ziyaret etti.

Ziyaret çerçevesinde Fevziye Muhtarı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Milletvekili Gökcan; arazinin Ortaca Belediyesine tahsis edildiğini müjdeledi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan açıklamasında şu bilgilere yer verdi;

“Ortaca İlçemizin Fevziye Mahallemizde vatandaşlarımızın 50 yıldır sosyal ve sportif amaçlı kullandığı taşınmazın satışının yapıldığını Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir bize iletti ve iptali için desteğimizi istedi.

Dün Muğla’mıza gelen Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum ve Bakanlık bürokratları ile görüştük.

Bu görüşme olumlu geçti. Biz de bugün Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir ile birlikte Fevziye Mahallemizde hemşerilerimize müjdeyi verdik.

Ortaca İlçemizdeki bu alanın Fevziyeli hemşerilerimizin, kullanımına devam etmesi için karar alındı. Bu alan Ortaca Belediyemize tahsis edilecek.”

Hayırlı Uğurlu Olsun…

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir de yaptığı konuşmasında; “tahsisi yapılan bu alana uygun, “Kültürel ve Sportif Alan” olarak projelendirme çalışmalarımız başlamış olup en kısa zamanda çalışmalar tamamlanacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.