enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

“Ruh Öküzüm” Bodrum’a Geliyor

“Ruh Öküzüm” Bodrum’a Geliyor

İki kişilik komedi oyunu “Ruh Öküzüm” 17 Mayıs Salı akşamı saat 21:00’de Nurol Kültür Merkezi’nde sahne alacak.

Bodrum Gündem Haber
Güldür Güldür kadrosundan tanınan Tuğçe Karabayır ile Yetenek Sizsiniz finalisti Erkan Karadeniz’in oynadığı “Ruh Öküzüm” Bodrumlu tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Erkan Karadeniz’in yazıp yönettiği ve bugüne kadar 100’den kez sahnelenen oyun, Via Stage ve Zeytindalı Yapım organizasyonuyla Güney Ege turnesi kapsamında 17 Mayıs Salı akşamı saat 21:00’de Nurol Kültür Merkezi’nde sahne alacak.

İzleyenleri Gülmekten Kırıp Geçirecek…

Finitolar Tiyatrosu bünyesinde Erkan Karadeniz ve Tuğçe Karabayır’ın muhteşem performansıyla izleyenlerin büyük beğenisini toplayan ve her salonda kahkaha tufanı estiren “Ruh Öküzüm”, güncel çekirdek aile yaşamına gerçekçi ve esprili bir dille yaklaşıyor. Oyunun yazarı ve yönetmeni Erkan Karadeniz, oyunu şu sözlerle özetliyor: “Evlenmeden önce ‘Sen iste, adını bulutlardan gökyüzüne yazayım’ diyen erkek, nasıl oluyor da evlendikten sonra eşine ‘Haksız mıyım hacı abi?’ diyecek aşamaya gelebiliyor? Sadık; her ne kadar eşini çok sevse de tipik bir Türk erkeği gibi özel günleri unutan, halı sahaya düşkün biridir. Fesleğen’in ise tek bir isteği vardır. İlk göz göze geldikleri gün dahil tüm özel günlerin romantik bir şekilde kutlanması… Bunu tüm güzel ve özel günlerin tarihlerini evin her köşesine çerçeveletmesinden anlıyoruz. Kadın-erkek ilişkileri üzerine tatlı bir komedi hikayesi olan ‘Ruh Öküzüm’ oyunu ile hem çok eğleneceksiniz, hem de kendinizden çok şey bulacaksınız!”

Oyunun biletleri İmge Kitap Kafe (Oasis AVM) ve Biletix’ten temin edilebilirken, izleyiciler 0533 196 20 00 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.