enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yarı final müsabakasında centilmenliğin galip gelmesini ümit ediyoruz

Yarı final müsabakasında centilmenliğin galip gelmesini ümit ediyoruz

Bodrum Belediye Başkanlığı, Bodrumspor A.Ş. – An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor ile ilgili yazılı basın açıklaması yayınlandı.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Belediye Başkanlığı, Bodrumspor A.Ş.’nin 24 Mayıs 2022 saat 15:30 (bugün)  An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor ile oynanacak olan yarı final müsabakasında centilmenliğin galip gelmesini ümit etti. Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Bilindiği üzere 20 Mayıs 2022 Cuma günü, Bodrumspor A.Ş.- An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor arasında oynanan 2. Lig Kırmızı Grup Yarı Final ilk müsabakasını temsilcimiz Bodrumspor 3-1 kazanmıştı.

Bu maç öncesinde, maç esnasında ve sonrasında Bayburt Özel İdare Spor taraftarına yönelik herhangi bir taşkınlık ya da olumsuz tezahürat yapılmamıştır.  

Hoşgörünün başkenti kentimizde, Bodrum’a gelen misafirlerimizi incitecek, kıracak bir davranış veya tutum olmamasına rağmen saha içinde maçın heyecanıyla sporcular arasında yaşananlar, bazı kişilerce farklı yansıtılarak adeta siyasete alet edilmek istenmiştir.

Sporun birleştirici gücünü yok saymak, toplumlar arasında kin ve nefret tohumları ekmeye çalışmak yerine dostluk, barış ve kardeşlik içinde sporcusuyla, taraftarı ve yöneticileriyle centilmenliğin en güzelini göstermek yakışır bizlere.

Saha içinde yaşanan mücadelenin saha içinde kalması, futbolda kaybetmenin de kazanmak gibi doğal bir sonuç olduğunun kabullenilmesi gerektiğinin altını çizerek bugün oynanacak olan yarı final müsabakasında centilmenliğin galip gelmesini ümit ediyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.