Bodrum Gündem

BODTO Kuruluşunun 45. Yılını Kutladı

BODTO Kuruluşunun 45. Yılını Kutladı

27.05.1977 yılında kurulan Bodrum Ticaret Odası, 45. hizmet yılını Mayıs ayı olağan meclis toplantısında kutladı. Meclis Başkanı İlhan Ersan yönetiminde gerçekleşen toplantıda meclis üyeleri 45. yıl pastasını konuşmacı olarak toplantıya davet edilen Bodrum Cruise Port Müdürü Haluk Hızlan ve Oda çalışanları ile birlikte kesti.

Bodrum Gündem Haber

Meclis Başkanı İlhan Ersan 45 yıldır Bodrum’a hizmet veren BODTO’nun kalite çizgisi ile artık bir marka haline geldiğine vurgu yaptığı konuşmasında “Bodrum Ticaret Odası ismi akıllarda bir güvence ve saygınlık uyandırıyor. Bunu başarmak kolay değil; hem yıllar alan bir hizmet anlayışını hem de kaliteli yöneticiler ile birlikte kaliteli çalışan istihdam ettirmeyi gerekli kılıyor.” dedi. Odanın bugün ulaştığı başarılar ve bölgede sağladığı yenilikler konusunda çok gururlu olduklarını belirten Ersan, bugüne kadar 29 proje hayata geçirdiklerine, 258 üye eğitimi düzenlediklerine ve ortalama 200 kadar lobi faaliyeti ile çeşitli bölgesel soruna çözüm yarattıklarına değindi.

Yaklaşık 8500 üyemizle Bodrum’un geleceğine yön veriyoruz….

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ise “Odamızın 45. yılını kutluyor olmaktan dolayı gururlu olduğum kadar duyguluyum. 2005 yılından beri görev aldığım bu kurum Bodrum’da her zaman fark yarattı ve yaratmaya devam ediyor. Bu başarıda geçmiş ve şimdiki dönem tüm organ üyelerimizin, çalışanlarımızın ve Odamız üyelerinin katkısı mevcut.” dedi. BODTO’nun bölgenin ticari belleği durumunda olduğunu belirten Başkan Kocadon Bodrum gibi önemli bir turizm ilçesinin ticari hayatına hizmet etmenin belli gereklilikler gerektirdiğine parmak bastı. “Bugün yaklaşık 8500 üyemizle Bodrum’un geleceğine yön veriyoruz. Amacımız Odamızın bölgesel kalkınmaya katkı vererek uluslararası çapta hizmet verebilir duruma gelmesidir.” diyen Kocadon, 45. yılı meclis üyeleri ve Oda çalışanları ile birlikte kutlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Pasta kesiminin ardından meclis üyeleri ve çalışanlar 45 yıl hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.