enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Red Dragons’un Yeni Ateşi Sen Ol

Red Dragons’un Yeni Ateşi Sen Ol

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü, Türkiye genelindeki seçmelerin Muğla’daki merkezi olarak; 04 Haziran 2022 Cumartesi günü, geleceğin yıldız basketbolcularına kapılarını açıyor. 

Bodrum Gündem Haber

Kurulduğu ilk günden bugüne kazandığı akademik başarılarıyla Türkiye’nin lider eğitim kurumu olan Bahçeşehir Koleji, sporda da genç yıldızları yetiştirerek Türkiye’de ve Dünya’da sporun lokomotifi olmak istiyor.

Bu sezon FIBA Avrupa Kupası şampiyonu olan, Türkiye Basketbol Süper Liginde mücadelesine devam eden ve süper ligin en güçlü adaylarından olan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı, bölgelerde U15-U14-U13-U12-U11 altyapı takımlarını oluşturacak yaş grupları için oyuncu taramaları yapıyor.

Basketboldaki beşinci, Basketbol Süper Ligi’nde ise dördüncü yılını geçiren, “fair play”e dayalı spor anlayışıyla, genç yeteneklerin bulunması ve Türk basketboluna kazandırılması için çalışan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, altyapı çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği oyuncu taramalarını bu sezon da sürdüren Kırmızı Ejderhalar; 2008, 2009, 2010, 2011 ve 2012 doğumlu erkek sporcuları, yeteneklerini sergilemeye davet ediyor.

4 Haziran’da Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsünde düzenlenecek oyuncu taramalarına, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nün internet sitesinden (www.bahcesehirsporkulubu.org) başvuru yapılabilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.