enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

AGT, Bodrum’a da ilham vermeye geldi

Parke ve Panel sektörlerinin lider markası AGT,  yeni mağazasının açılışını Bodrum’da gerçekleştirdi.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Ortakent Meydan’da konumlanan AGT Mağazası dekorasyona ve mobilya tasarımına ilgi duyanların hizmetinde olacak. 1 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen açılış törenine, AGT bayisi Oma Şahin Entegre Orman Ürünleri Yöneticileri ve AGT İcra Kurulu heyetinin yanı Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber, İYİ Parti Meclis Üyesi Mehmet Onur Şahbaz ve çok sayıda yerel yönetici de katılım gösterdi.

Yaşam alanlarına yönelik sunduğu özel çözümler ile orman ürünleri sektörünün tasarım ve kalite algısı yüksek markası AGT, yeni sezonda Bodrum’un birbirinden özel yapılarına da ilham verecek. Konut, otel, kafe ya da restoran gibi mekânların havası AGT ile değişecek.

Modern ve Zamansız Tasarımların Belirleyicisi AGT Bodrum’da…

AGT 2022 yılı başında tüm sektöre sunduğu Design Box konseptiyle orman ürünleri mamullerinin etkileyici çeşitliliğini sektöre göstermişti. Özellikle değer algısı yüksek kesimlerin tercihlerini şekillendiren AGT, yeni Bodrum mağazası sayesinde bölge mimar ve dekoratörlerinin malzemeye erişimlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Mağaza açılışında söz alan AGT Aydın ve Bodrum Bayisi Oma Şahin Entegre Orman Ürünleri Kurucusu Mehmet Ali Şahin şunları söyledi: “AGT markası ile 11 yıllık işbirliğimiz boyunca çok güzel çalışmalara imza attık. Önemli bir Dünya Markasının paydaşları arasında yer almak bizim gibi yerel işletmeler için gurur vericidir. AGT, güvenilirliği ve kalite anlayışı ile sektöre ayna olmuş ve tüm paydaşlarının da gelişimini desteklemiş öncü bir kuruluştur. Böylesi bir Dünya markasının Bodrum’daki hizmet sağlayıcısı olmanın mutluluğu ile yeni mağazamızın tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Açılışta AGT’nin paydaşlarına ve kullanıcılarına değer üreten bir marka olduğunu hatırlatan AGT İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya ise şöyle konuştu: “Bodrum özellikle turizm sektörünün incisi olması bakımından ülkemiz için büyük öneme sahip. Biz özellikle katma değeri yüksek mekânların turizm sektörüne yaptığı katkıların farkındayız. Bodrum mimari yapıları ve özel otel konseptleri ile dekorasyon trendlerini yakından takip eden profesyonellerin konumlandığı güzide bir şehrimiz. Bodrum mağazamızı bu anlamda da çok önemsiyor ve kimlik sahibi iç mekânların tasarımında ürünlerimizin yapacağı katkılara sonsuz güveniyoruz.

2022’nin ilham veren markası olarak kendimizi konumlandırdığımız bu yılda gerek turizm gerekse konut yenileme sektörlerinin önemli malzeme tedarikçileri arasında yer aldığımızı belirtmek isterim. AGT, Türkiye ve Dünya’da saygın bayi yapısı ile Panel koleksiyonlarında en çok tercih edilen marka konumuna ulaşmıştır. Parke ürün grubunda ise ülkemizin en çok tercih edilen markasıdır. Ürünlerinin Dünya’ya ilham olduğu AGT Bodrumlu mimar ve tasarımcılarımız için de hizmete hazırdır. Bayimiz Oma Şahin Entegre Ürünlerinin kaliteli hizmetiyle Bodrum iç mekânlarında yeni bir döneme girildiğini düşünüyoruz.”

2022’nin En Yeni Parke ve Panel Koleksiyonları Bodrum’da…

Yeni açılan AGT Bodrum mağazası, yaz ayını yenilikle karşılamak isteyenlerin dekorasyon ihtiyaçlarına fikir veriyor. Bodrum mağazasında tüm ürün gruplarını sergileyen AGT, bölgedeki mimar ve ev sahiplerine estetik ve fonksiyonel çözümler sunarak hayallerindeki mekânı tasarlamalarına yardımcı oluyor.

2022’de panel grubuna 2; parke ürün grubuna ise 4 yeni koleksiyon hazırlayan AGT, Bodrum mağazasında da bu yeniliklerini sergiliyor. Suya dayanıklı ve antistatik özellikli yeni parke koleksiyonlarının birbirinden özel dekorlarıyla mekân zeminlerine zenginlik ve fonksiyonellik katmayı planlayan AGT; panel ürün grubundaki geri dönüşümlü pet hammaddeden oluşan yeni koleksiyonları ile de farklı ihtiyaçlara çözüm üretebilmeyi amaçlıyor.

AGT Panelleri Mobilyalarınıza Estetik ve Fonksiyonellik Katıyor…

Mobilya ve mutfak mobilyası tasarımlarında estetiği ve çeşitliliği destekleyen AGT panelleri her zevke hitap eden renk seçenekleri ile mobilya tasarımlarının ilham veren Dünya Markası olarak tanınıyor. AGT panel grubu ürünleri, mobilya üretimindeki lake gibi emek ve zaman ihtiyacı yoğun olan uygulamalara alternatif, hızlı ve kaliteli çözümlere sahip.

AGT, kalite ve ÜR-GE süreçlerini şekillendirirken, hem tasarımcıyı hem uygulayıcıyı hem de kullanıcıyı düşünerek ürün gamını çeşitlendiriyor. AGT, çok sevilen Supramat Paneller, Akrilik grubu ürünler, High Gloss ve Soft Touch yüzeyleriyle yarı mamül tedariğine sınırsız seçenek sunarken, Solid renk ve dokulu yüzey alternatifleri sunan, parmak izi ve leke bırakmayan yüzey teknolojisine sahip yeni serisi 3P (Premium Pet Panel) koleksiyonunu da sektörün beğenisine sundu.

AGT panellerinin tümü E0 düşük emisyon değerinde ve sıfır atık politikası ile üretiliyor. AGT’nin tüm ürünleri sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Güvenle tüm iç mekânlarınızda kullanabilirsiniz.

İç Mekân Duvar Dekorasyonlarında Yeni Trend; AGT Duvar Profil ve Panelleri…

AGT panelleri renk ve malzeme çeşitliliği sayesinde duvar yüzeylerinde yaratıcılığın sınırlarını zorluyor. Kolay işleme özelliğine sahip AGT panelleri, duvar yüzeylerine fark yaratmak isteyenlerin yeni tercihi.

Ses ve ısı yalıtımına katkı sunan AGT panelleri, duvar yüzeyleri için farklı tasarım ve görünümleri hedefleyenlere alternatif bir ürün sunuyor. İster CNC’de derzler açarak, ister yüzey profilleriyle destekleyeceğiniz AGT panelleri iç mekân duvar çözümlerinde dekoratörlerin yeni tercihi olacağa benziyor.

AGT’nin duvar yüzeyleri için geliştirdiği duvar profilleri son dönemde ev dekorasyonlarının vazgeçilmez ürünü haline geldi. AGT duvar profilleri ile duvarlarınıza renk ve desen geliyor. Duvar yüzeyleri AGT ile neredeyse duvar kâğıdı maliyetine çok daha şık ve klas bir görünüm kazanıyor. Sektörde fugalı olarak da bilinen boşluklu ve farklı tasarımları barındıran modeller, ipeksi dokunuş hissiyle AGT Soft Touch, farklı doku ve desenlerdeki güncel renkler ile hayat buluyor. AGT Duvar Ürünleri kendi başına dekorasyonların ana unsuru olabileceği gibi TV Ünitesi, Yatak Başlığı gibi mobilyalarınızdaki bir tasarımın tamamlayanı olarak da kullanılmaktadır. AGT Duvar ürünleri mekânlarınıza şıklık katarken, aynı zamanda akustik ve ısı yalıtımı gibi katkılar da sağlıyor.

AGT Parke ve Süpürgelikleri Mekâna Derinlik katıyor…

Türkiye parke sektörünün lideri AGT, insanın ihtiyaçlarından ilham alan ve doğa ile buluşturan serileri ile zemin dekorasyonunun aranan markası. Özellikle Register Embos Sac parke ürünleri ile sektörde zemin modasını başlatan AGT, parkelerin kullanım alanları için de çeşitli öneriler sunuyor. Oma Şahin Entegre Orman Ürünleri Bodrum bayisinde 2022’nin parke trendlerini belirleyen AGT’nin yeni dekorları da kullanıcısının beğenisine sunuldu. Chevron desene yeni bir katkı sunan Pruva koleksiyonunun en yeni renkleri; Register Emboss özellikli yeni koleksiyonlar Marco Polo ve Yoga’da Bodrum mağazada yerini aldı.

Parkelerin tamamlayıcı ürünü süpürgelikler için de zengin bir dekor koleksiyonuna sahip AGT, iç mekânın mobilya veya mutfak dolapları ile bütünlüğü sağlamak isteyenler için her ihtiyaca ve zevke cevap verebilecek kapasiteye sahip. AGT süpürgelikleri iç mekana prestij sunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.