enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Marmaris Belediyesi’nden çocuklara karne hediyesi

MARMARİS BELEDİYESİ, TATİLE GİREN ÇOCUKLARA KARNE HEDİYE OLARAK TİYATRO OYUNU ARMAĞAN ETTİ. ‘KARAGÖZ ÖĞRENİYOR’ İLE ‘ŞİRİN BABA VE KELEBEK AVCISI’ İSİMLİ İKİ TİYATRO OYUNUYLA ÇOCUKLAR EĞLENCEYE VE GÜLMEYE DOYDU.

Marmaris Belediyesi’nden çocuklara karne hediyesi
01.07.2022
0
A+
A-

Marmaris Belediyesi, tatile giren çocuklara karne hediye olarak tiyatro oyunu armağan etti. ’Karagöz Öğreniyor’ ile ’Şirin Baba ve Kelebek Avcısı’ isimli iki tiyatro oyunuyla çocuklar eğlenceye ve gülmeye doydu.

Armutalan Kültür Merkezi’nde ikişer seans halinde sahnelenen oyuna çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Ebeveynleriyle birlikte gelen çocuklar kendini tiyatronun iç dünyasına kaptırdı. Zaman zaman sahneye de davet edilen çocukların keyfi büyükleri de mutlu etti. Marmaris’in yaşadığı sıkıntılı günlerde çocukları mutlu etmek ve psikolojilerinin etkilenmemesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Okulların kapanmasıyla bu tarz faaliyetlere ağırlık verdik. Özellikle yaşadığımız son yangının etkisinin çok çabuk atlatılması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.