enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Dünya Fenerbahçeliler Günü Bodrum’da da kutlandı

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği, 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü büyük bir gurur ve mutlulukla kutladı.

Bodrum Gündem Haber

 

Bodrum Marina Yacht Club’ta düzenlenen kutlama gecesinde, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Orhan Dinç ile Türkiye’nin diğer illerinden gelen Fenerbahçe dernek başkanları ve tüm Fenerbahçe sevdalıları hep birlikte Fatih Erkoç ve Garo Mafyan orkestrası eşliğinde eğlendiler.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Genel Sekreteri Mesut Durateymur, konuşmasında Atatürk ve Cumhuriyet sevdalarının en ince çizgileri olduğunu ifade etti. Durateymur’un ardından Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras “Yaşasın Fenerbahçe” diyerek başladığı konuşmasında geceye katılanların Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü kutladı. Aras ayrıca Bodrum’da geleneksel hale gelen geceyi düzenleyen Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mert Sayın ile yönetim kuruluna ve üyelere teşekkür etti.

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği, Bodrum’da faaliyet gösteren Bodrum Sağlık Vakfı öğrencilerinin üzerinde Fenerbahçe logosu ile hazırladıkları el işi seramik için açık artırımına sunuldu. Açık arttırımının geliri Bodrum Sağlık Vakfı’na bağışlandı. Gecede ayrıca yine hayır işlerinde kullanılmak üzere beş adet takım imzalı forma da açık arttırma usulü ile katılımcıların beğenisine sunuldu.

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği başkanı Mert Sayın, geceye yoğun bir ilgi ile katılımlılarından tüm Fenerbahçe sevdalılarına teşekkür ederek dernek yönetim kurulunu sahneye davet etti. Bu yılın şampiyonluk yılı olduğunu ifade eden Başkan Mert Sayın, konuşmasını derneğe mal olmuş slogan “SEN ÇOK YAŞA” ile noktaladı.

Konuşmaların ardından geceye katılan Fenerbahçeliler Fatih Erkoç ve Garo Mafyan orkestrası ile gönüllerince eğlendiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.