Bodrum Gündem

17 yaşındaki Mehmet Ceyhun Kocatepe yaşam mücadelesini kaybetti

17 yaşındaki Mehmet Ceyhun Kocatepe yaşam mücadelesini kaybetti

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz’ın trafik kazası geçiren yeğeni 17 yaşındaki Mehmet Ceyhun Kocatepe, yaşam savaşını kaybetti. Aile evlatlarının organlarını bağışlamak için hekimlerin raporunu bekliyor…

Fatih Bozoğlu – Bodrum Gündem

31 Temmuz Pazar günü Yatağan– Bozarmut yolunda motosiklet ile geçirdiği kaza sonucu ağır bir şekilde yaralanan 17 yaşındaki Mehmet Ceyhun Kocatepe yaşam mücadelesini kaybetti.

Aldığımız bilgilere göre motosikletin kontrolünü kaybederek kaldırıma çarpan 17 yaşındaki Mehmet Ceyhun Kocatepe, başında kaskı olmadığı için ağır şekilde yaralandı. Muğla yoğun bakımda yoğunluk olduğu için Bodrum Acıbadem Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alındı. 31 Temmuz’dan bu yana tedavi gören henüz 17 yaşındaki Mehmet Ceyhun Kocatepe bu gün akşam saatlerinde yaşam mücadelesini kaybetti.

17 yaşındaki Mehmet Ceyhun Kocatepe’nin ailesinin evlatlarının organlarını bağışlamak istedikleri bu konu ile ilgili olarak hekimlerin raporlarını bekledikleri de yine aldığımız bilgiler arasında. Cenaze töreni organ bağışı konusunun netleşmesinin ardından belirleneceği kaydedildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.