Bodrum Gündem

Turgutreis Toplu Sünnet Şöleni 7 Ağustos’ta

Turgutreis Toplu Sünnet Şöleni 7 Ağustos’ta

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği “Turgutreis Toplu Sünnet Şöleni” ile 54 çocuk, erkekliğe ilk adımı atacak.

Bodrum Gündem Haber

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı, Turgutreis’te Toplu Sünnet Şöleni düzenliyor. 7 Ağustos Pazar günü Turgutreis’teki Muhtar’ın Yeri Restoran’da gerçekleştirilecek sünnet şöleni saat 17.00’de başlayacak. Hastane koşullarında sağlık kontrolünden geçirildikten sonra uzman hekimler denetiminde sünnet ettirilen çocuklar, aileleriyle birlikte sünnet şöleninde bir araya gelecek.

Bodrum Acıbadem Tıp Merkezi ve Acıbadem Bodrum Hastanesi’nin hijyenik ve konforlu ortamında gerçekleştirilen sünnet uygulamasına çoğunluğu Turgutreis’te yaşayan 6-12 yaş grubundan 54 çocuk katılım sağlayacak. Minikler, şölen günü İyi Parti gönüllüleri tarafından özel olarak hazırlanan sünnet kıyafetlerini giyerek eğlencenin ve hediyelerin tadını çıkaracak.

Temmuz ayından itibaren sünnet başvurularını kabul etmeye başladıklarını belirten İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, organizasyon hakkında şu bilgileri verdi: “Toplumsal Politikalar Başkanlığımız ve Turgutreis Mahalle Temsilciliğimiz öncülüğünde gerçekleştirilecek şölenimizin hazırlıkları neredeyse tamamlandı. Şölen, Pazar günü saat 17.00’de başlayacak. Saat 20.00’den itibaren eğlencemiz var. Çocuklarımızın ve ailelerinin bu özel günlerini anlamlı hale getirmek istiyoruz. Şölenimize tüm Bodrum halkı davetlidir.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.