enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Büyükşehir yaz spor kurslarından 515 öğrenci yararlanıyor

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLERİN YAZ TATİLİNİ SPOR VE SOSYAL FAALİYETLERLE GEÇİRMESİ İÇİN BAŞLATTIĞI YAZ SPOR KURSLARI 8 FARKLI BRANŞTA DEVAM EDİYOR.

Büyükşehir yaz spor kurslarından 515 öğrenci yararlanıyor
05.08.2022
0
A+
A-

Muğla Büyükşehir Belediyesi çocukların spor faaliyetlerinde bulunmaları ve sosyalleşmelerine katkı sağlamak için yaz spor kursları başlattı. 27 Haziran 2022 tarihinde başlayan yaz spor kursları 8 farklı branşta eğitim veriliyor.

Yaz spor kursları 6-12 yaş arası çocuklara hafta içi satranç, çocuk zumba, voleybol, tenis, masa tenisi, atletizm, temel hareket eğitimi, akıl ve zeka oyunları branşlarında uzman eğitmenler eşliğinde veriliyor. Bunun yanı sıra profesyonel olarak voleybol ve masa tenisi kulüp sporcularına da kendi seviyelerine uygun eğitim veriliyor. Büyükşehir Belediyesi yaz spor kurslarında toplamda 515 çocuk eğitim alıyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yaz spor kurslarından tenis branşı faaliyetleri Muslihittin Mahallesinde bulunan Sosyo kültürel alanda yapılırken, diğer branşların tamamı Düğerek Sosyal Tesisleri ve Spor Salonunda düzenleniyor. 27 Haziran tarihinde başlayan yaz spor kursları 2 Eylül tarihinde sona erecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.