Bodrum Gündem

2009’da ortadan kaybolan inşaat işçisinin cinayete kurban gittiği şüphesi

DENİZLİ’DEN 2009 YILINDA İNŞAAT İŞLERİNDE ÇALIŞMAK İÇİN GELDİĞİ MUĞLA’DA ORTADAN KAYBOLAN ŞAHSIN CİNAYETE KURBAN GİTMİŞ OLABİLECEĞİ İHTİMALİ ÜZERİNE ÇALIŞTIĞI EVLERDE ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLATILDI.

2009’da ortadan kaybolan inşaat işçisinin cinayete kurban gittiği şüphesi
10.08.2022
0
A+
A-

Denizli’den 2009 yılında inşaat işlerinde çalışmak için geldiği Muğla’da ortadan kaybolan şahsın cinayete kurban gitmiş olabileceği ihtimali üzerine çalıştığı evlerde arama çalışması başlatıldı.

Denizli’den Muğla’nın Menteşe ilçesi Yeşilyurt Mahallesi’ne inşaat işlerinde çalışmak için gelen Bayram Tosun, 2009 yılında kayboldu. 13 yıl önce kaybolan vatandaşın cinayete kurban gidebileceği şüphesi üzerine Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından çalışma başlatıldı. Bayram Tosun’un Yeşilyurt Mahallesi’nde inşaatlarda çalıştığı evlerde Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği, Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı ile İl Jandarma Olay Yeri İnceleme ekipleri hassas burunlu köpeklerle arama yaptı. Çalışmalara Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden iş makineleri de destek verdi.

Bayram Tosun’un inşaatında çalıştığı bir ev ve çevresinde hassas burunlu köpeklerle yapılan aramada herhangi bir bulguya rastlanmadı. Arama çalışmalarının devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.