enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Hodri Meydan, Halil Karahan

Hodri Meydan, Halil Karahan

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a seslendi.

Bodrum Gündem Haber

Beceriksizlik ve halktan kopukluğun ezikliği içinde kıvranan CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, aklınca yanıt verdiğini ifade eden MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, “İftira ve yalanlarla dolu açıklaması, Sayın Karahan’ın ruh hali ve Bodrum Belediyesi’nin git gide dibe çöken yönetme beceriksizliğinin adeta göstergesi olmuş..!” dedi.

Vatandaşların Huzuruna Çıkalım…

Basın ve sosyal medya üzerinden karşılıklı atışmaların kimseye bir şey kazandırmadığını o yüzden Halil Karahan’a, Hodri Meydan diyen Başkan Bilgi açıklamasına şu şekilde devam etti; “İstediğiniz zaman, istediğiniz mecrada, isterseniz Belediye meydanında vatandaşlarımızın huzuruna çıkalım. İster televizyon, ister radyo, ister meydan, size kalmış. İki ilçe başkanı olarak vatandaşlarımızın huzuruna çıkalım ve elimizde ki tüm belge ve bilgilerle tartışalım. Biz yanımızda Bodrum Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan aldığımız belge ve bilgileri getireceğiz. Sizde bizle ilgili atmış olduğunuz iftiralarla ilgili elinizde ne varsa getirin ortaya koyun ve bizi rezil edin…”

Sayın Karahan, Hodri Meydan…

Her sıkıştıklarında ortaya konulanın Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı olduğunu, yurt içi ve dışından yazan iftiracı sosyal medya trollerininde CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan’ı kurtarmayacağını belirten MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi “Artık hemşehrilerimizin huzuruna belgeleriyle çıkma zamanı geldi. Artık belge ve bilgilerle gerçekleri konuşma zamanı geldi Sayın Karahan, HODRİ MEYDAN! Ne zaman, hangi mecrada, nasıl isterseniz size kalmış Sayın Karahan! Bodrumlular artık, yalan dolan, iftira siyaseti duymak istemiyor. Bodrum artık belgeleriyle gerçekleri duymak istiyor. Biz hazırız Sayın Halil Karahan. Belgelerimizle sizi bekliyoruz…” dedi.

Beceriksizliklerinize kılıf uydurmaya çalışırken gerçeği göz ardı etmeyin…

Sürekli MHP’yi hükümet ortağı olarak göstermeye çalıştıklarını belirten Bilgi’nin açıklaması şu şekilde devam etti; “Biz hükümet ortağı değiliz! Biz genel başkanımızın emriyle Cumhur İttifakı’nda Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığını net destekliyoruz. O yüzden beceriksizliklerinize kılıf uydurmaya çalışırken bu gerçeği göz ardı etmeyin..!”

Ortak hareket etme teklifinde bulunmadık mı?

8 aylık görev süresi içinde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’la gerek yüz yüze görüşmelerinde, gerekse kamuoyu açıklamalarında kaç defa Bodrum’un menfaatine yapılacak tüm çalışmalarda destek olduklarını, telefonlarının 24 saat açık olduğunu belirten MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi “Gerekirse Bodrum için birlikte Ankara’ya gidip bakanlık bakanlık dolaşıp sorunların çözümü konusunda ortak hareket etme teklifinde bulunmadık mı? Peki, siz bütün bunlara rağmen bizi kaç defa aradınız? Koca bir Sıfır..!” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı olarak eleştiriye açık olun…

Bodrum Belediye Başkanı olarak eleştiriye açık olması gerektiğini ifade eden Bilgi’nin açıklaması “Bodrum için, Bodrumlu vatandaşlarımız için çalışın. Siz bütün Bodrum’un belediye başkanısınız. Makamınıza saygı duyup size gerçekten destek olmak isteyenlerle, sizin altınızı oyup sizin üzerinizden siyasi rant sağlamak isteyenleri birbirinden ayırın. Bizim nerede olduğumuzu ve samimiyetimizi çok iyi biliyorsunuz. Bodrumlular artık kavgadan sıkıldı, siyasetçilerden çözüm bekliyor. O yüzden biz sürekli olarak Bodrum için elele verme çağrımızı yinelemeye devam edeceğiz, kim ne derse desin!” cümleleri ile sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.