Bodrum Gündem

Hoşgeldin kampanyasını tanıttılar

Hoşgeldin kampanyasını tanıttılar
19.08.2022
0
A+
A-

Türkiye İş Bankası Milas Şubesi yöneticileri Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek bankalarının sürdürdüğü kampanyaları anlattılar. Şube yöneticileri Türkiye İş Bankasının yeni ticari kredi kartı müşterilerine yönelik “500 TL Pazarama Maxipuan” ödüllü ticari kredi kartı satış kampanyası başlattığını belirttiler. 

Bodrum Gündem Haber

Türkiye İş Bankası Milas Şubesi Müdürü Ali Kocaman ve şubenin 2. Müdürü Şehnaz Bozdemir; MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek bankalarının sürdürmekte olduğu kampanyaları anlattılar. Şube Müdürü Ali Kocaman “Bankamız yeni ticari kredi kartı müşterilerimize yönelik 500 TL Pazarama Maxipuan ödüllü ticari kredi kartı satış kampanyası başlattı. Bankamızda ticari kredi kartı sahibi olmayan ve 1 Ağustos 2022 tarihinden itibaren ilk kez ticari kredi kartı alacak müşterilerimizin kartlarına 500 TL Pazarama Maxipuan yüklenecek” diye konuştu.

Bankalarının diğer kampanyalarını da tanıtan Türkiye İş Bankası Milas Şubesi Müdürü Ali Kocaman “Bankamız ayrıca 2022 yılında müşterimiz olan, çek karnesi, POS, çek/senet tahsilatı veya ticari kredi kartı ürünlerinden en az birinin ilk defa satışı yapılan işletme ve KOBİ segmenti müşterilerimiz için bir ‘hoşgeldin’ paketi uyguluyor. Bu paket kapsamında 6 ay boyunca değerli kağıt bedeli hariç, ücretsiz olarak 2 tane 10 yapraklı çek karnesi, 10 tane çek ve 10 tane senet tahsilatı sağlayacak. Yine bankamız internet bankacılığı ve İşCep kanallarımızdan yapılabilecek 100 tane havale ve 100 tane EFT işlemi sunabilecek” diye konuştu ve MİTSO üyelerini bankalarına davet etti. Ali Kocaman “MİTSO üyeleri bankamıza uğrarlarsa kampanyalarımızı tanıtmaktan mutluluk duyarız” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Türkiye İş Bankası Milas Şube Müdürü Ali Kocaman ve 2. Müdürü Şehnaz Bozdemir’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Üyelerimizden de bugüne kadar Türkiye İş Bankası hakkında hep olumlu sözler duyduk. Türkiye İş Bankası, üyelerimizin banka tercihlerinde her zaman en önde gelen bankalardan birisi olmuştur. Üyelerimize sunduğunuz kredi desteği ve çalışma kolaylıkları nedeniyle size teşekkür ederim. Ayrıca anlattığınız yeni kampanyalarınızın da üyelerimizin ilgisini çekeceğini umuyorum” diye konuştu ve Türkiye İş Bankası Milas Şubesi Müdürü Ali Kocaman ile 2. Müdürü Şehnaz Bozdemir’e başarılar diledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.