enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BKM Mutfak etkinlikleri açık Hava Sahnesinde güldürmeye devam ediyor

BKM Mutfak etkinlikleri açık Hava Sahnesinde güldürmeye devam ediyor
27.08.2022
0
A+
A-

25 Ağustos Perşembe akşamı Mesut Süre ile mizah severlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan BKM Mutfak etkinlikleri Metreküp Bodrum Açık Hava Sahnesinde güldürmeye devam ediyor.

Bodrum Gündem Haber

Bol kahkaha ve eğlence dolu BKM Mutfak etkinlikleri Metreküp Bodrum açık hava sahnesinde hız kesmeden devam ediyor.

25 Ağustos Perşembe akşamı Metreküp Bodrum Açık Hava sahnesinde yoğun ilgi ile karşılaşarak sevenlerini kahkahalara boğan Mesut Süre “Siz Hepiniz Ben Tek” adlı sahne performansıyla 6 Ekim Perşembe akşamı saat 21:00’de yeniden sizlerle buluşuyor.
10 yılı aşkın radyoculuk sektöründe olan, “Rabarba” programı ile ses getiren Mesut Süre tek kişilik stand-up sahne performansıyla 6 Ekim Perşembe akşamı saat 21:00’de Metreküp Bodrum sahnesinde Açık Hava Metreküp Bodrum’da
Türkiye, Avrupa ve Amerika’da ve dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirdiği tek kişilik gösterisinde kendi yaşamından ve bu topraklarda güldürü niteliği taşıyan her olaydan beslenen Doğu Demirkol da, Metreküp Bodrum Sahnesinde buluşmaya hazırlanıyor.

Stand-up gösterisini kapalı gişe oynayan Ahlat Ağacı, Ölümlü Dünya, Bayi Toplantısı filmlerindeki başarılı performansının ardından, ‘Doğu’ dizisinin ilk sezonunun çekimlerini tamamlayan komedyen sevenleriyle buluşuyor

BKM Mutfak komedyenlerinden Doğu Demirkol tek kişilik stand-up sahne performansıyla 8 Eylül Perşembe akşamı saat: 21:00’de Metreküp Bodrum sahnesinde.

1 Eylül Cem İşçiler- Fazlı Polat, 15 Eylül Gökhan Ünver, 22 Eylül İlker Gümüşoluk, 29 Eylül Kemal Ayça ile kahkaha tufanlarının devam edeceği BKM Mutfak etkinlikleri Metreküp Bodrum Açık hava sahnesinde sizlerle!

Biletler, biletix’te ve etkinlik günü kapıda

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.