enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Çağdaş Bodrum Spor’un İlk Karşılaşması 7 Ekim’de Evinde Oynanacak

Çağdaş Bodrum Spor’un İlk Karşılaşması 7 Ekim’de Evinde Oynanacak

Türkiye Basketbol Ligi’nde 2022-2023 sezonunun ilk müsabakası, 7 Ekim Cuma Günü saat 18.00’de Bitez Bodrum Spor Salonunda Çağdaş Bodrum Spor ile Samsunspor arasında oynanacak karşılaşma  ile başlıyor.

Bodrum Gündem Haber

Çağdaş Bodrum Spor’un ev sahibi olduğu karşılaşma hem yeni sezonun hem de ligin ilk karşılaşması olacak. Kuruldukları ilk günden bu yana güçlü ve dinamik kadrosuyla çıktıkları her karşılaşmada başarılı oyunlarıyla taraftarlarının gönüllerini fetheden Çağdaş Bodrum Spor Basketbol Takımı, geçen sene ilk sezonunda Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi’ne yükselme başarısı gösterdi. Bir üst lige çıkarak Bodrum’a ve taraftarlara büyük gurur yaşatan Çağdaş Bodrum Spor Basketbol Takımı, Misli.com Türkiye Basketbol Ligi için de yeni kadrosuyla oldukça iddialı. Bodrumlu gençlerin spora ilgilerinin artması ve teşvik edilmesi; yetenekli sporcuların ise ihtiyaç duydukları imkânlarla desteklenmeleri için alt yapı kadrolarına da yatırım yapan Çağdaş Bodrum Spor, yeni sezon öncesi alt yapı seçmelerini de tamamlamanın mutluluğunu yaşıyor. Bodrum ve çevre bölgelerdeki gençlere sağladıkları imkânlarla takdir kazanan Çağdaş Bodrum Spor Kulübü, hem A takımı hem de alt yapı kadrosuyla yeni sezonda da Bodrumluların desteğini bekliyor.

7 Ekim Cuma Günü saat 18.00’de Bitez Bodrum Spor Salonu’nda gerçekleşecek karşılaşmaya tüm Bodrumlu sporseverleri davet eden Çağdaş Bodrum Spor Kulübü’nün bu seneki yeni hedefi Süper Lig.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.