Bodrum Gündem

Bodrum’un incileri yeni ismiyle yola devam ediyor

TÜRKİYE VOLEYBOL FEDARASYONU KADINLAR 2’İNCİ LİG 7’İNCİ GRUP’TA MÜCADELE EDEN BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR, COENDA MEDİCAL İLE İSİM SPONSORLUĞU ANLAŞMASI İMZALADI. BU KAPSAMDA, YEŞİL-BEYAZLI EKİP B.B. BODRUMSPOR COENDA MEDİCAL İSMİYLE MAÇLARA ÇIKACAK

Bodrum’un incileri yeni ismiyle yola devam ediyor

Türkiye Voleybol Fedarasyonu Kadınlar 2’inci Lig 7’inci Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Coenda Medical ile isim sponsorluğu anlaşması imzaladı. Yeşil-beyazlı ekip B.B. Bodrumspor Coenda Medical ismiyle maçlara çıkacak.

Bodrum Gündem Haber

Türkiye Voleybol Fedarasyonu Kadınlar 2’inci Lig 7’inci Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, ligin ilk 2 haftasında aldığı 2 galibiyet ile birlikte şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kentte birçok firmadan destek alan kadın voleybol takımı yeni bir anlaşmayla birlikte güce güç kattı. Bu çerçevede, yeşil-beyazlı ekip Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda Coenda Medical ile isim sponsorluğu anlaşması sağladı. Yapılan imza törenine Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Bodrumspor Kadın Voleybol takımı şube sorumlusu Mehmet Dağoğlu, Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Öztarakçı, Coenda Medical finans direktörü Emrah Petorak ve sporcular katıldı. İmzaların atılmasıyla birlikte kadın voleybol takımı, B.B. Bodrumspor Coenda Medical ismiyle müsabakalarda ter dökecek.

Yapılan anlaşmadan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Bodrumspor Kadın Voleybol takımı şube sorumlusu Mehmet Dağoğlu, “Voleybol şubemiz bir yılını doldurmak üzere bu süreçte çok destek aldık. Bir firma tarafımıza ciddi anlamda destek verdi. Coenda Medical ile görüşmeler bitti, imza töreni ile birlikte bu hayırlı işi gerçekleştireceğiz. Paydaş bir şirketimizin bizimle yürüyecek, bizlerde onlarla beraber yürüyeceğiz ve şampiyonluğa giden yolda birbirimizi destekleyeceğiz. Bodrum voleybol şubemize destek veriyorlar ”dedi.

Coenda Medical finans direktörü Emrah Petorak ise, “ Bodrum’a destek çıkıyoruz inşallah hep birlikte el ele Sultanlar Ligi’ne kadar devam edeceğiz. Hedefimiz bu, özellikle kadınlara değer veriyoruz. Kadın voleybolunu bu yüzden seçtik” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.