enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Ortaca’nın mahalle yollarına kilitli parke

ORTACA BELEDİYESİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN YOL ÇALIŞMALARINDA DAHA ÖNCE TOPRAK OLAN YOLLAR KİLİTLİ PARKE İLE YAĞMUR VE ÇAMURDAN KURTARILIYOR.

Ortaca’nın mahalle yollarına kilitli parke
22.11.2022
0
A+
A-

Ortaca Belediyesi tarafından yürütülen yol çalışmalarında daha önce toprak olan yollar kilitli parke ile yağmur ve çamurdan kurtarılıyor.

Ortaca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yol çalışmalarında Terzialiler Mahallesi, Akasyalar Caddesinde kilitli parke taş kaplama çalışmaları devam ediyor. Ekipler tarafından aralıksız sürdürülen çalışmalarda devam eden kilitli parke taş kaplama çalışmalarının kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, “Dertlere derman olma düşüncesi ile göreve geldik. Göreve geldiğimiz günden bu yana verdiğimiz sözleri yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz. Ortaca’lı vatandaşlarımız her şeyin en güzeline layık. Yaklaşan kış ayları nedeniyle yollarımızdaki bakım çalışmaları devam ediyor. Özellikle toprak yollarımız kış aylarında yağışlar ile çamur olmadan bu yollarımızı kilitli parke döşeyerek vatandaşlarımızı çamur ve sudan kurtarmak istiyoruz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.