Bodrum Gündem

Dalaman Havalimanı’nda Araç Kiralamaya Yoğun İlgi

Dalaman Havalimanı’nda Araç Kiralamaya Yoğun İlgi

Yıl itibariyle tatil bölgelerine giderken en çok tercih edilen ulaşım araçlarının başında uçaklar gelmektedir. Bu tatil yılı boyunca ise Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanı en çok yolcu taşıyan şehirler oldu. Bu iki havalimanı ise tatilciler için adeta bir araç kiralama cennetine dönüştü. Dalaman Havalimanı araç kiralama ve Antalya Havalimanı araç kiralama işlemleri bu yıl içerisinde oldukça arttı. Araç kiralama işlemlerine talebin oldukça fazla olmasından birçok kişi araç kiralama platformlarından birisi olan Miniyol’u tercih etti.

Bodrum Gündem Haber

Miniyol Dalaman’da bulunan geniş tedarikçi ağı ile Dalaman Havalimanı araç kiralama süreçlerini hızlandırıyor ve güvenli hale getiriyor. Miniyol üzerinden 3 adımda araba kiralama gerçekleştirebiliyor ve tek bir tıkla iptal işlemi gerçekleştirilebiliyor. Miniyol minimalizm kavramını ön planda tutarak hayata geçecek projelere, tedarikçilere yeni pazarlar, kullanıcılara fiyat avantajları sağlamayı ve her şeyin minimal olmasını hedefliyor. Miniyol’un tedarikçileri arasında birçok yerel ve global araç kiralama şirketi bulunuyor. Kullanıcılar Miniyol’un telefon uygulaması ve internet sitesi üzerinden rent a car firmalarını ve araç modellerini karşılaştırabiliyor ve kendine uygun aracı, istediği lokasyondan kiralayabiliyorlar.

Turistik Bölgelerde Araç Kiralama Hizmetleri Arttı

Turizm sezonun açılmasından dolayı havalimanlarında olan yoğunluktan rent a car firmaları da etkilendi. Uygun fiyatlı araç kiralama için Dalaman’a gidenler genellikle Miniyol’u tercih ettiler. Miniyol bu süreçte rent a car firmalarının ve müşterilerin işlerini kolaylaştırdı. Miniyol üzerinden 3 adımda araba kiralama gerçekleştirebiliyor ve tek bir tıkla iptal işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Dalaman Havalimanı uçuşlarınız esansında ya da havalimanı inişlerinizin ardından miniyol.com‘da farklı rent a car firmalarını görüntüleyerek 3 adımda Dalaman araç kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Araç Kiralama Sektörünün Yeni Yolu: Miniyol

Miniyol.com araç kiralama sektörünü tamamen değiştirecek teknolojik altyapısı ile araba kiralama süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.  Miniyol’un tedarikçileri arasında birçok yerel ve global araç kiralama şirketi bulunuyor. Kullanıcılar Miniyol’un telefon uygulaması ve internet sitesi üzerinden rent a car firmalarını ve araç modellerini karşılaştırabiliyor ve kendine uygun aracı, istediği lokasyondan kiralayabiliyorlar.

“Great Place To Work” Sertifikalı En Genç StartUp

5 Kıta 60’dan fazla ülkede hizmet veren Great Place to Work’un yürüttüğü program ile araç kiralama platformu Miniyol “En İyi İşverenler Listesi” içine girdi. Miniyol 400’den fazla lokasyonda 70 bin araç alternatifi sunarak sektörde güçlü bir şekilde yer almayı başardı. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan tedarikçi ağı ile Miniyol kiralık araba arayanların işini oldukça kolaylaştırıyor.

Araç Kiralama Kolay Ödeme Seçenekleri

Kayseri araç kiralama yapmanın en hızlı ve güvenilir yolu Miniyol’un minimal projeleri arasında yer alan mini ödeme ile araç kiralama ödeme yöntemlerinin geleneğini değiştiriyor. 1.000 TL’lik bir araç kiralamanızda rezervasyon esnasında 150 TL ödüyor ve aracı teslim alana kadar herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Geleneksel ödeme yöntemlerini tercih eden müşterilere ise tam ödeme metodu uygulanmaya devam ediyor. Rezervasyon esnasında ödeme yapmak istemeyen kullanıcılara ise teslimatta ödeme seçeneği sunuluyor.

Miniyol kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ödeme sistemlerinin tümünü kullanıyor ve alternatifler üretiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.