enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Muhtarlar Masası muhtarların çözüm ortağı

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTARLAR MASASI, 569 MUHTARIN TALEPLERİNİ ALARAK İLGİLİ BİRİME İLETİYOR VE MAHALLELERİN SORUNLARININ KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞMASINDA ÖNEMLİ ROL OYNUYOR.

Muhtarlar Masası muhtarların çözüm ortağı
20.12.2022
0
A+
A-

Muğla Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Masası ile Muğla’nın 569 Mahallesinde görev yapan muhtarların taleplerini alıyor ve ilgili birime yönlendiriyor. Masa ayrıca taleplerin durumu ile ilgili sürekli olarak bilgi alarak muhtarlara geri dönüş yapıyor. Bu şekilde Büyükşehir Belediyesi ve muhtarlar arasında güçlü bir iş birliği oluşuyor.

Bu çerçevede, Muhtarlar Masasına 444 48 01-8, whatsapp hattı ve [email protected] adresinden bugüne kadar 83 bin 882 talep geldi. Bu taleplerin tamamına geri dönüş yapıldı. Kayıt altına alınan her öneri, istek, şikayet hakkında yine Muhtarlar Masası tarafından muhtarlara dönüşler sağlanarak sorunun hangi sürede çözüleceği, birimlerin konuyla ilgili çalışmalara başladığı gibi bilgiler verilerek muhtarlar bilgilendiriliyor.

Muhtarlar Masası ekipleri tarafından ayrıca yapılan etkinlikler, duyurular ve toplantılar Muhtarlar Masası facebook adresi üzerinden paylaşımlarda bulunuluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.