Bodrum Gündem

BESİAD Geleneksel Yılbaşı Sokak Partisi İle Yine Coşturdu

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) Geleneksel Yılbaşı Sokak Partisi bu yıl geçmişteki tüm partilere oranla, daha heyecanlı, daha coşkulu ve daha yüksek katılımla gerçekleşti.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum esnaf ve iş insanlarının sosyalleşmesi, örgütlenmesi ve iş dünyasına yönelik geliştirme faaliyetlerinde bulunmak amacıyla 2002 yılında Kurulan Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları  Derneği BESİAD, geleneksel olarak gerçekleştirdiği yılbaşı sokak partilerine bir yenisini daha ekledi.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow

Geleneksel sokak lezzetlerinin katılımcılarla buluştuğu sokak partisine Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Deniz Ticaret Odası Başkanı Orhan Dinç, Türsab Başkanı Yüksel Arslan, Bodrum Sağlık vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Numan Kurtuluş, Halk Tv sunucusu Gazeteci Serhan Asker katıldı.

Geleneksel Yılbaşı Sokak Partisi’nde konuşan BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu konuşmasında,

‘’2023 yılı hepimiz açısından çok değerli, ülke gündemi açısından genel seçimler, ekonomik gelişmeler açısından birçok belirsizliğe gebe bir yıl. Ancak  En büyük değerimiz  Cumhuriyetimiz 2. Yüzyılına giriyor.

BESİAD olarak Cumhuriyetimizin 100. yılına girerken, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere bıraktığı çağdaş uygarlık seviyesine ulaşma hedefiyle ülkemizin aydınlık geleceğine inanıyoruz. Küresel ve ülke gündemlerinin getirdiği tüm zorluklara rağmen;

Cumhuriyetimizin değerlerinden güç alan, Demokrasisini sağlamlaştırmış, Kurumlarını kapsayıcı ve güvenilir hale getirmiş, Kadını, erkeği, çocuğu, genci, yaşlısı, işçisi, işvereni ile geleceğe umutla bakan bir ülke olma azmiyle 2023 yılını karşılıyor olacağız.

İş dünyasının bağımsız ve gönüllü sivil toplum örgütleri olarak üzerimizdeki sorumluluk çok büyük. Laik hukuk devleti, katılımcı demokrasi ve özgürlük anlayışının, kurallı piyasa ekonomisinin tam anlamıyla yerleşmesi doğrultusunda çalışıyoruz.

Bu yolda BESİAD olarak sivil toplum kuruluşlarının, özellikle iş dünyası STK’larının kendi bölgelerinde ve sektörlerinde önemli bir kanaat önderi olmaları nedeniyle ciddi etkisi olacağına inanıyoruz.

Bu nedenle BESİAD olarak diyoruz ki Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılında, ülkemizin enerjisini serbest bırakalım. Kurumsal yapılarımızda ve kurallarımızda; gelişmiş, adil, saygın ve çevreci bir ülke hedefine doğru ilerlemeyi sınırlayan tüm eksiklerimizi 2023 yılında hızla telafi etmeye çalışalım. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girerken bize de bu yakışır. ‘’ dedi.

SHA Gayrimenkul & İnşaat ana sponsorluğunda Kemal Uçar’ın sunumu ile gerçekleşen BESİAD Yılbaşı Sokak Partisi’nde Pusula Müzik muhteşem canlı performansıyla gecenin nabzını elinde tutarken, toplanan hediyeler de çekilişle sahiplerini buldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.