Bodrum Gündem

Bodrum’da yeni yıl coşkusu meydan konserleri ile başladı

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDE YILBAŞI KUTLAMALARI 6 GÜN ÖNCEDEN BAŞLADI. BAZI OTELLER VE İŞLETMELER İSE ÜNLÜ SANATÇILARLA DOLU DOLU BİR YILBAŞI GECESİ YAŞANACAK. 31 ARALIK GECESİ İSE BODRUM BELEDİYE MEYDANINDA BODRUMLULAR TEOMAN KONSERİYLE COŞACAK

Bodrum’da yeni yıl coşkusu meydan konserleri ile başladı

 Bodrum’da yeni yıl kutlamaları 6 gün önceden başladı. Bazı oteller ve işletmeler ise ünlü sanatçılarla dolu dolu bir yeni yıl gecesi yaşanacak. 31 Aralık gecesi ise Bodrum Belediye meydanında Bodrumlular Teoman konseriyle coşacak.

Bodrum Gündem Haber

Yılbaşına sayılı günler kala Bodrum sokakları yeni yıl süsleriyle ışıl ışıl oldu. Bir çok eğlence mekanı, oteller ve bazı işletmeler özel menüler ve ünlü sanatçıları sahneye çıkacak. 31 Aralık gecesi ise Bodrum Belediyesi tarafından Teoman konseri düzenlenecek. Bodrum Belediye meydanında ise yılbaşı konserleri günler öncesinden başladı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras dolu dolu bir yeni yıl haftası olacağını belirterek, “25 Aralık itibariyle bir program yaptık. Bu programda hem yerelden hem de ulusaldan çok önemli sanatçılar sahne alacak. Geçen sene yaptığımız programın üzerine buda esnafımıza, otellerimize bir katkı sunmuş olacak. Her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da misafirlerimizi ağırlamayı bekliyoruz. Açık olan otellerimiz hazırlıklarını yaptılar. Yılbaşı programları düzenlediler. Otellerimizde, işletmelerimizde ve restoranlarımızda yılbaşı programları var. Buraya gelecek olan misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için güzel bir yılbaşı geçirmeleri için birçok çalışma yapılıyor şuanda. 2023 Cumhuriyetimizin 100. Yılı, yılbaşı etkinliklerimizden sonrada, 2023 yılının her özel gününü daha farklı kutlamak istiyoruz” dedi.

Bodrum Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (BODER) Başkanı Ömer Faruk Dengiz ise, “Yoğun bir sezonun ardından yılbaşı hazırlıklarını tamamladık. Otellerimiz cazip fiyat seçenekleri sunmaktadır. Eğlence ve konaklama dahil olmak üzere kişi başı 450 lira ile 2 bin 500 lira arasından fiyatlar değişmektedir. Bizler her zaman hazırdık ve hazır olmaya da devam edeceğiz. Şu anda oteller rezervasyon yapmaya müsait. Belediyenin yaptığı yılbaşı partilerinden birçok sanatçı Bodrum Belediye Meydanında sahne alacak. Yılbaşı gecesi Teoman 2023 yılına Bodrumlularla birlikte girecek. Bir çok otelimizde önemli sanatçılar sahne alacak. Yeni yıl heyecan demektir, yeni yıl umut demektir, Yeni yıl her şeye sıfırdan başlamak demektir. Bunca yaşadığımız olumsuzluklara karşı, yeni yılı Bodrum’da geçirmek gerekir diye düşünüyorum. Her şeye sıfırdan başlamak istiyorsanız Bodrum’a gelin” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.