Bodrum Gündem

Özel sporcular kupaları ile Uzundemir’i ziyaret etti

ANTALYA’DA DÜZENLENEN ‘GAZİ HASTANESİ OTİZM FARKINDALIK’ KOŞUSUNDAN MADALYA İLE DÖNEN DALAMAN VE ORTACALI ÖZEL SPORCULAR ORTACA BELEDİYE BAŞKANI ALİM UZUNDEMİR’İ ZİYARET ETTİ.

Özel sporcular kupaları ile Uzundemir’i ziyaret etti
27.12.2022
0
A+
A-

Antalya’da düzenlenen ‘Gazi Hastanesi Otizm Farkındalık’ koşusundan madalya ile dönen özel sporcular Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’i ziyaret etti.

Antalya’daki yarışmaya Kırgızistanlı antrenör Darika Adatovna Acar çalıştırıcılığında katılan özel sporcular Dalaman’dan Murat Muslu 1’inci, Ortaca’dan Mevlüt Olgun 2’inci ve Ramazan Can Arıcı 3’üncülük kupası aldılar.

Özel sporcular ve antrenör Darika Adatovna Acar Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’i makamında ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerinde bulundular, hem de elde ettikleri başarıyı Başkan Uzundemir ile paylaştılar.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, “İlçemizin Uluslararası ve Türkiye çapında duyurulmasına vesile olan hocamızı ve özel sporcularımızı gönülden tebrik ediyorum. Elde ettikleri başarılardan dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını dilerim” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.