Bodrum Gündem

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu son noktayı koydu

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu son noktayı koydu

Merakla beklenen karar ve açıklamalar sonunda geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitter hesaplarından yaptıkları açıklamalarında Millet İttifakının devamı için Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını destekleyeceklerini deklare ettiler.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitter hesabında; “Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesi dışında hareket etmeyeceğimizi belirtmiştik. Aynı çizgideyiz. Temennimiz, Millet İttifakı’nın tüm paydaşlarıyla yoluna devam etmesidir…” ifadeleri yer aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Twitter hesabından paylaştığı açıklama ise şu şekilde; “Millet İttifakı halkımızın içinden geçtiği zor bir dönemde ağır bir sorumluluk alarak devleti etkin ve demokratik, toplumu huzurlu ve zengin kılma iradesiyle kurulmuş bir siyasi birliktir. Milletimize çaresiz, umutsuz ve yalnız olmadıklarını göstereceklerine inanıyorum. CHP’nin öz evladı ve Millet İttifakı’nın Belediye Başkanı olarak milletimizin arzu ettiği birlik içinde, ittifak masasında irademizi temsil eden Sayın @kilicdarogluk ’un ve Millet İttifakı’nın, eksilmeden çoğalarak büyüyeceğinden şüphem yoktur…”

#kemalkılıçdaroğlu #meralakşener #milletittifakı #temelkaramollaoğlu #gültekinuysal #ahmetdavutoğlu #alibabacan #mansuryavaş #ekremimamoğlu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.