enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Büyükşehir İtfaiyesi Bin 631 Hidrant kurulumu gerçekleştirdi

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İL GENELİNDE İTFAİYE ARACI GİREMEYEN DAR VE YANGINA HASSAS SOKAKLARDA ARAÇLARA SU ALABİLMEK İÇİN TOPLAMDA BİN 631 ADET YER ALTI VE YERÜSTÜ YANGIN HİDRANTI KURULUMU GERÇEKLEŞTİRDİ.

Büyükşehir İtfaiyesi Bin 631 Hidrant kurulumu gerçekleştirdi
17.03.2023
0
A+
A-

13 ilçesi 569 mahallesi olan Muğla’da, itfaiye ekipleri 13 grup amirliği, 25 istasyon, 506 personel, 168 araçla vatandaşların can ve mal güvenliği için çalışmaya devam ediyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi il genelinde dar, itfaiye araçlarının giremeyeceği, yangına hassas kabul edilen sokak, mahalle ve köylerde toplam Bin 631 hidrant kurulumu gerçekleştirdi. Hidrantlar ile yangınlara müdahale için gerekli su kolayca temin edilerek müdahalenin kolaylaşması sağlanıyor. Yeraltı ve yerüstü kurulumu yapılan hidrantların Coğrafi Bilgi Sistemi’ne de veri girişleri yapıldı.

Bin 631 yeraltı ve yerüstü hidrantla muhtemel bir yangına anında müdahale edilmesini sağlayan Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi bu hidrantların bakımlarını da 6 ayda bir yaparak alternatif su kaynağı olarak kullanılan yangın musluklarının sağlıklı çalışmasını sağlıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.