Bodrum Gündem

Red Dragons basketbolun yeni yeteneklerini arıyor

Red Dragons basketbolun yeni yeteneklerini arıyor

Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği oyuncu taramalarının Muğla etabını Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü’nde gerçekleştirecek.

Bodrum Gündem Haber

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü, Bahçeşehir Spor Kulübü’nün Türkiye genelindeki seçmelerin Muğla’daki merkezi olarak; 07 Mayıs 2023 Pazar günü, geleceğin yıldız basketbolcularına kapılarını açıyor.

Geçtiğimiz sezon FIBA Avrupa Kupası şampiyonu olan ve bu sene de Türkiye Basketbol Süper Liginde mücadelesine devam eden ve süper ligin en güçlü adaylarından olan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı, bölgelerde U15-U14-U13-U12-U11 altyapı takımlarını oluşturacak yaş grupları için oyuncu taramaları yapıyor.

Basketboldaki altıncı, Basketbol Süper Ligi’nde ise beşinci yılını geçiren, “fair play”e dayalı spor anlayışıyla, genç yeteneklerin bulunması ve Türk basketboluna kazandırılması için çalışan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, altyapı çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği oyuncu taramalarını bu sezon da sürdüren Kırmızı Ejderhalar; 2008, 2009, 2010, 2011 ve 2012 doğumlu erkek sporcuları, yeteneklerini sergilemeye davet ediyor.

7 Mayıs’da Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsünde düzenlenecek oyuncu taramalarına, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nün internet sitesinden (www.bahcesehirsporkulubu.org) başvuru yapılabilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.