Bodrum Gündem

Zsa Zsa Zsu ilk mağazasını Bodrum Avenue’da açtı

Zsa Zsa Zsu ilk mağazasını Bodrum Avenue’da açtı

Gökhan Sezer liderliğinde, Global Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Erin ile Tasarım ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Uzan tarafından yaratılan, ev dekorasyonunun yeni markası Zsa Zsa Zsu, Bodrum Avenue’da açıldı.

Bodrum Gündem Haber

Adını, yepyeni bir deneyimin heyecanını, aradığınızı bulduğunuzda midenizde uçuşan o kelebekler hissinden alan Zsa Zsa Zsu markası Gökhan Sezer liderliğinde sektöre ilk adımını Bodrum Avenue’da attı.  Markanın e-ticaret sitesi ve mağazaları 11 Haziran’da müşterileriyle buluştu.

Türkiye’nin önde gelen perakende profesyonellerinin kurduğu Solid Mağazacılık bünyesinde hayata geçen Zsa Zsa Zsu, ev dekorasyonu ve yaşam tarzı alanında yeni bir dönemin başlangıcını yapıyor. Güçlü yönetim ve tasarım kadrosuyla dikkat çeken marka, Gökhan Sezer liderliğinde, Global Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Erin ile Tasarım ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Uzan tarafından yaratıldı.

Zsa Zsa Zsu e-ticaret sitesi (zsazsazsu.com.tr) ve Bodrum mağazası, 11 Haziran’da tüketiciyle buluştu. Zsa Zsa Zsu, Temmuz’da ise Çeşme, İstanbul ve Ankara lokasyonlarıyla hızla mağaza sayısını artırarak, Türkiye’nin dört bir yanına coşku dolu tasarımlarını ulaştıracak.

Markanın stratejisi ve gelecek vizyonu

Solid Mağazacılık Genel Müdürü Gökhan Sezer, marka hikayesinin cesaret ve girişimcilikle dolu bir öykü olduğunu belirterek şunları söyledi: “İşin nasıl yapıldığını bilenlerin, işin sahibi olduğu bir markayız. Ülke ekonomisine katkı sağlayacak değerlerin başında marka yaratmak geliyor. Biz de bu hedefle, güçlü, ayrışan ve iddialı bir marka yaratma hikayesiyle yola çıktık.”

Ev dekorasyonu sektörüne odaklanma nedenlerini açıklayan Gökhan Sezer, “Ev yaşamının değerinin arttığı bir dönemdeyiz. Dünyada ev dekorasyon sektörü istikrarlı bir şekilde büyüyor. Yapılan araştırmalar, %4,5’lik bir büyümeyi öngörerek, 2024 yılında toplam harcama hacminin 140 milyar dolar olacağını gösteriyor. 2028’e kadar bu rakamın 175,34 milyar dolara çıkacağı tahmin ediliyor*. Evlerin en çok vakit geçirilen mekânlar haline gelmesi ve evlerdeki monotonluğu kırma ihtiyacı Zsa Zsa Zsu’nun doğuşuna ilham verdi. Gerçekten herkesin hayatına renk katmak istiyoruz” dedi.

Hedef 5 yılda 200 mağaza

Zsa Zsa Zsu’nun pazar hedefleri hakkında bilgi veren Gökhan Sezer, “5 yıllık hedefimizi belirledik. 11 Haziran’da ilk mağazamızı Bodrum Avenue’da açtık. Ardından Çeşme Ilıca, İstanbul Zekeriyaköy ve Ankara mağazalarımızı açacağız. Eylül döneminde ise İstanbul’un marka ruhunu yansıtacak birden çok noktada müşterilerimizle buluşacağız. Sonrasında yurt dışına açılacağız. 5 yılda yurt dışında 145, Türkiye’de ise 90 mağaza açma hedefimiz var” şeklinde konuştu.

Zsa Zsa Zsu Hakkında:

Ev dekorasyonu ve yaşam tarzı alanında yeni bir soluk getiren Zsa Zsa Zsu (okunuşu: za za zu), Türkiye’nin önde gelen perakende profesyonellerinin kurduğu Solid Mağazacılık bünyesinde hayata geçirilen bir markadır. Gökhan Sezer liderliğindeki deneyimli ekip tarafından 2024 yılında kurulan markanın amacı, günlük yaşamın monotonluğunu kırmak ve evlere renk, canlılık katmaktır. Adını, yepyeni bir deneyimin heyecanını, aradığınızı bulduğunuzda midenizde uçuşan o kelebekler hissinden alan Zsa Zsa Zsu, bu ifadeyle markanın enerji dolu ve ilham verici tasarımlarını yansıtmaktadır. Zsa Zsa Zsu, ev dekorasyonunda renkli ve dinamik bir deneyim sunarak herkesi özgürce kendini ifade etmeye teşvik eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.