Bodrum Gündem

Şevval Sam’ın Bodrum yorumu tepki çekti

Şevval Sam’ın Bodrum yorumu tepki çekti

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam’ın Bodrum’da sınıf farkının az olduğunu söylediği açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

Bodrum’da tatil yapan Şevval Sam, Show TV’ye konuştu.

Sam, şu ifadeleri kullandı: “Bodrum’un en sevdiğim tarafı sınıf farkı çok daha az. İster zengin ol ister orta halli ister fakir herkesin burada eğer başını soktuğu bir evi varsa mutlaka bahçesi var, iki katlı. Büyük apartmanlar, gökdelenler olmadığı için herkes eşit koşullarda, 3 aşağı 5 yukarı yakın koşullarda yaşıyor. Bunu çok seviyorum.”

Şevval Sam’ın sözleri sosyal medyada tepki çekti.

Sam’ın sözlerine gelen tepkilerden bazıları şöyle:

  • “Alt kesim olmadığı için seviyormuş demek.”
  • “Hakikaten hiç sınıf farkı yok Bodrum’da! Bir lahmacuna 1000 TL öderken, lahmacunu servis eden aylık 30 lahmacuna çalışıyor. Birisi Şevval Sam’a 1 milyonluk şampanya patlatırken ona servis yapan bu parayı kazanmak için 3 yıl çalışması gerekiyor.”
  • “Keşke dümdüz ‘Fakirlerden nefret ediyorum’ deseymiş.”                                                                                                   kaynak: T24.com.tr
Yorumlar

  1. NAGİHAN ALTINDAĞ dedi ki:

    Yorum yazanlar Allah aşkına biz Bodrumda yaşıyoruz. Lahmacuna 150 liradan fazla ödemiyoruz nerde yiyorsunuz lahmacunu da 1000 lira ödüyorsunuz.Millete hava atacaksınız diye lüks mekana gidersen olacağı o.Ayrıca Şevval Sam son derece de mütevazı bir oyuncu.Kendinizi göstermek için insanları karalamayın.Bodrum da herkesin kesesine göre eğlenebileceği tatil yapabileceği yerler var.