enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yapı Kredi, sektöre Ödemesi Kolay Turizm Kredisi sunacak

Geliri sezonsal olan turistik işletmeleri desteklemek üzere tasarlanan kredinin geri ödemesi nakit ve gelir akışlarının yoğun olduğu aylarda 4 taksit olarak yapılabilecek.

Yapı Kredi, sektöre Ödemesi Kolay Turizm Kredisi sunacak
10.12.2009
0
A+
A-

KOBİ’ler ve turizm sektörü müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip ederek yenilikçi çalışmalara imza attıklarını belirten Yapı Kredi Perakende Bankacılık Yönetimi Pazarlama Grupları Başkanı Hakan Kaplan, turizm sektörünün kendine özel şartlarını bildiklerini ve bu çerçevede işletmelerin nakit akışını etkilemeden yatırımlarını sürdürebilmelerini sağlayacak bir kredi tasarladıklarını vurguladı. Kaplan sözlerine şöyle devam etti; buy strattera
“Ödemesi Kolay Turizm Kredisi’ni sektördeki yüksek yatırım ihtiyacı ile sezonsal gelir değişimini dikkate alarak hazırladık. Bu kredi ile hem turizm işletmelerinin hem de sektörün büyümesine katkıda bulunacağımıza inanıyoruz. Turizm sektörü, ülkemize gelen döviz hacmindeki yeri, büyük bir işgücüne ev sahipliği yapması ve diğer sektörlerin canlanmasındaki rolü itibariyle Yapı Kredi için her zaman önemini korumuştur. Önümüzdeki dönemlerde de turizmcilerin ve diğer KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürünlerle reel ve hizmet sektörünü desteklemeye devam edeceğiz.”

Öte yandan bankadan yapılan açıklamada, Yapı Kredi’nin turizm sektörü için sunduğu bir diğer hizmetin de Turizm Destek Paketi olduğu açıklandı. Turizm Destek Paketi’nin şirketlerin hem kısa hem uzun dönem ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlandığı bildirildi.


cheap Baclofen Turizm Destek Paketi, turizm sektöründe faaliyet gösteren otel, pansiyon ve acente gibi küçük ve orta çaplı işletmelerin, turizm sezonu öncesinde yenilenme, ticari taşıt alma, işyeri kurma ya da sigortalama gibi finansal ihtiyaçlarını tek bir paket altında toplu şekilde karşılayabilmesi amacıyla oluşturuldu. Paket kapsamında yer alan Esnek Ticari Hesap ile işletmeler acil nakit ihtiyaçlarını giderebiliyor ve özel sigorta poliçeleri sayesinde tesislerini güvence altına alabiliyor. Buna ilave olarak Ticari İşyeri Kredisi ve Ticari Taşıt Kredisi ile uzun vadeli finansman sağlayabilirler.
Pakette ayrıca Ödemesi Kolay Turizm Kredisi, Sezona Hazırlık Kredisi, teminat mektubu, POS, Çek Karnesi, World Business kart, kambiyo işlemleri, döviz işlemleri ve sigorta da yer alıyor. order cheap Cialis

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.