Bodrum Gündem

ÇOCUKLARDA VATAN BİLİNCİ OLUŞMASI İÇİN ÇALIŞIYOR…

25.02.2016
0
A+
A-

emin geçin (34)İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Mehmet Emin Geçin, yürüttükleri ve birçok ilçeye örnek olacak olan projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Bodrum Gündem Haber

Toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, vatan, bayrak bilincini öğrencilerde diri tutmak amacıyla projeler gerçekleştirdiklerini belirterek; “Bu vatanın bize emanet edilmesinde emeği geçenleri anmak anlamında, Çanakkale Zaferi etkinlikleri için bir aydır çalışmaktayız. Çalışmalarımız kapsamında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile protokol imzaladık. Protokol kapsamında akademisyenlerimizle çocuklarımızı buluşturduk. Paneller düzenlendi. Daha sonra buradan 12. sınıf öğrencilerinden oluşacak bir grubu Üniversitemize götüreceğiz. Öğrencilerimiz hem Çanakkale ile ilgili bir konferansa katılacaklar hem de üniversiteyi tanıyacaklar” dedi.

buy plavix 100 ÖĞRENCİ ÇANAKKALE’YE GİDECEK…

Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında hazırladıkları proje hakkında konuşmasını sürdüren Emin Geçin buy Aciclovir “Çocuklarımıza, ücretsiz Çanakkale gezisi düzenledik. 25 Mart tarihinde 100 öğrencimizi Çanakkale’ye götüreceğiz. Götüreceğiz öğrencilerimizi nasıl seçeceğimiz konusunda arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunduk ve çocuklarımızın gideceğimiz yer hakkında bilgi sahibi olmaları için iki kitap okumalarını istedik. Şu an çocuklarımız o kitapları okuyorlar, büyük bir katılım var. O kitaplardan 50’ye yakın soru hazırlayacağız ve sınavda başarılı olan öğrencilerimizi hakkaniyet içerisinde Çanakkale’ye götüreceğiz” dedi.

emin geçin (26)Yerel imkanları kullanarak geziyi organize edeceklerini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü geziye katılamayan öğrencileri de çeşitli hediyelerle mükafatlandıracaklarını söyledi. Geçin diğer bir projeyi ise şöyle anlattı: buy Premarin “Yaptığımız girişimlerle Çanakkale Tırını Bodrum’a getirtiyoruz. Bir hafta boyunca burada kalacak olan Çanakkale Tırını öğrencilerimiz ziyaret ederek ön bilgi sahibi olacaklar”

Bodrum’da bulunan Çanakkale şehitlerinin yakınlarını öğrencilerle birlikte ziyaret edeceklerini ifade eden Geçin şehit ailelerini tekne turuna çıkaracaklarını söyledi.

Öğrenci ev ziyaretleri projesi, kendi oyuncağını kendin yap projesi, okullar sağlıkta yarışıyor projesi, hoş geldin sınav projesi, veli buluşma günleri projesi ve mesleki tanıtma projesi hakkında bilgilendirmelerde bulunan Emin Geçin birçok projenin başarılı bir şekilde sürdüğünün ifade etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.