Bodrum Gündem

VATAN PARTİSİ YENİ ADRESİNDE HİZMETE DEVAM EDECEK…

VATAN PARTİSİ YENİ ADRESİNDE HİZMETE DEVAM EDECEK…
10.05.2016
0
A+
A-

vatan partisi yeni ilçe merkezi açıldı (8)

Vatan Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı yeni adresine taşındı. Yenilenen ilçe merkezini Avukat Ceyhan Mumcu ve ADD Bodrum Şubesi Başkanı Avukat Sertaç Tözün’ün de katıldığı mütevazi bir tören ile üyelerin ve Bodrumlu yurttaşların hizmetine açtı.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem  

Bodrum Vatan Partisi İlçe örgütü son dönemde düzenlediği çeşitli etkinlikler ile dikkati çekerken, ilçe merkezini de yeni adresine taşıdı. 24 Ocak 1993’de bir terör saldırısı ile katledilen Araştırmacı Gazeteci Uğur Mumcu’nun ağabeyi Avukat Ceyhan Mumcu, ADD Bodrum Şubesi Başkanı Avukat Sertaç Tözün ve İlçe Başkanı Arif Arı ile birlikte kurdele kesildi.

vatan partisi yeni ilçe merkezi açıldı (3)Vatan Partisi Bodrum İlçe Başkanı Arif Arı açılış kurdelesini kesmeden önce duygularını şöyle dile getirdi; “Biz Vatan Partisine gönülden bağlı insanlar olarak, bu mütevazi yerin açılışını yapmak üzere sayın Ceyhan Mumcu, Sertaç Tözün ve ben İlçe Başkanı olarak ben Arif Arı bu açılışı yapmaktan onur ve gurur duyarız.”

Ceyhan Mumcu Bodrum’da Kuvay-ı Milliyecilerin toplanacağı çatının açılışında bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu kaydetti.

Birlikte fotoğraf çektirilirken, kadınların da fotoğraf karesinde olmaları gerektiğini ifade ederek, Atatürk fotoğrafının önüne davet eden ADD Bodrum Şubesi Başkanı Tözün “Kadınlar olmaz ise hiçbir şey olmaz” dedi.

Daha sonra İlçe Başkanlığı yeni yerinin hizmete açılış töreninde katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Vatan Partisi İlçe Başkanlığının bundan sonra, Bodrum Pazaryeri arkasında, İlçe Nüfus Müdürlüğünün yanında bulunan Aydınlıoğlu İş Merkezindeki yeni adresinde çalışmalarına devam edeceği kaydedildi.

vatan partisi yeni ilçe merkezi açıldı (1)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.