Bodrum Gündem

OHAL’DE BAYRAĞINIZI ALIP MEYDANLARA ÇIKIN…

OHAL’DE BAYRAĞINIZI ALIP MEYDANLARA ÇIKIN…

ak-parti-bodrum-ilçe-başkanı-çiğdem-demiralp

Bodrum AK Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp hangi görüşten olursa olsun, bütün Bodrumluları Cumartesi gecesi saat 21:00’de Bodrum Belediye Meydanında gerçekleştirilecek olan “O halde Meydanlardayız” mitingine davet etti.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

15 Temmuz darbe girişiminin ardından her gece Emniyet Müdürlüğü önünde demokrasi nöbetine duran Ak Parti Bodrum teşkilatı üyeleri, 23 Temmuz Cumartesi akşam mehteran takımıyla birlikte Bodrum caddelerinde yürüyecek. Saat 21.00’de İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden başlayacak yürüyüş, Bodrum Otogarı’ndan itibaren mehter yürüyüşüyle devam edecek. Demokrasi şöleni, Bodrum Belediye meydanındaki mehteran konseriyle son bulacak.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow

ak-parti-bodrum-ilçe-başkanı-çiğdem-demiralp-1Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, demokrasi şenliğine tüm siyasi partileri, sivil toplum kuruluşlarını, dernek ve meslek örgütlerini davet ettiklerini açıklayarak şunlar söyledi;

“Milli egemenliğe kasteden silahı, topu, tüfeği millete doğrultan hainlere karşı gün birlik olma günüdür. 23 Temmuz Cumartesi akşamıyapacağımız “Demokrasi Şenliği” yürüyüşüne Bodrum belediye Başkanımızı, tüm siyasi parti temsilcilerini, Sivil Toplum Kuruluşlarını, Odaları, Dernekleri, tüm Bodrumlu hemşerilerimizi ve Bodrum’a tatile gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi davet ediyoruz. Cumartesi akşamı saat 21:00’de Mehteran takımı eşliğinde Emniyet Müdürlüğü önünden başlayacak yürüyüşümüz Cevat şakir Caddesi üzerinden Bodrum belediye Meydanına kadar devam edecek ve orada mehteran takımı konser verecektir.  Demokrasiye, milli iradeye sahip çıkmak için, çocuklarımıza yaşayacak bir vatan toprağı bırakmak için bu gün birlik olma ve dayanışma günüdür. Bayraklarınızı alın ve bize katılın. OHAL’de meydanlardayız”

Demiralp çok hassas dönemlerden geçildiğini ve hangi siyasi görüşten olursa olsun, birlik ve beraberlik içinde olunması gerektiğinin üzerini çizerek başta CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun ile Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon başta olmak üzere siyasi temsilciler ile oda başkanlarını e-posta, SMS ve bizzat telefon ile arayarak “OHAL’de meydanlardayız” mitingine davet ettiğinin bilgisini verdi.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlattıkları demokrasi mitinglerine, yeterli desteği bulamadıklarını belirten Demiralp, “Nöbetimizde bizi destekleyenler oldu. Ancak biz daha farklı destek bekliyorduk. Herkesin sorumluluğu olduğuna iniyoruz ve insanların meydanlara inmesini bekliyoruz.” dedi.

Diğer taraftan, Ak Parti Bodrum İlçe Teşkilatı’nın 24 Temmuz Pazar akşamı İstanbul Taksim’de CHP tarafından düzenlenecek demokrasi mitingine de katılacağı öğrenildi.

Yorumlar

  1. İlçe Başkanımıza Bizlerin Yanında Olmasından Dolayı Çok Teşekkür Ederiz.Bu Millette Her Zaman Yanınızdadır Bodrum Transfer http://www.ozelbodrumtransfer.com