enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM STANDI HEPİMİZİN…

TRAVEL TR AFİŞ

Bodrum Ticaret Odası, 8-11 Aralık tarihleri arasında İzmir’de 10. Kez gerçekleşecek olan Travel Turkey Turizm Fuarına tüm üyelerini ve tüm Bodrum severleri davet ettiklerini açıkladı.

Bodrum Gündem Haber

BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum’un turizm sezonu için fuarın en ufak getirisinin bile önemli olduğunun altını çizerek şöyle dedi: “İstikrarlı olarak 10. kez katılım gösterdiğimiz Travel Turkey Turizm Fuarında 8-11 Aralık tarihleri arasında, B Holünde BODRUM standı ile tekrar sizlerleyiz. Fuar katılımımızın temel amacı Bodrum markasının fuarda yeniden fark yaratması ve üyelerimize verimli iş toplantıları yapabilecekleri ortamı sunmaktır. BODTO olarak dileğimiz Bodrum standımızda yapılan görüşmelerden üyelerimizin olumlu sonuç almasıdır.”.

BODTO TRAVEL TURKEY 2015BODTO 2006’dan beri Travel Turkey Fuarında…

Üye hizmetinin her şeyin önünde geldiğini bildiren BODTO Başkanı, “BODRUM Standı sizler için yapıldı, tüm üyelerimizi ve Bodrum severleri 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında İzmir’de aramızda görmek istiyoruz!”  diyerek stanttaki iş toplantılarının BODTO fuar sorumluları tarafından takip edilerek kayda geçirileceğini bildirdi. Başkan Kocadon, özellikle tedarikçilerin de Bodrum standında, otel yöneticileri ile karşılıklı görüşebilecekleri bir ortam olduğunu da hatırlattı.

Gastronomi Kongresi ve B2B İşbirliği Günleri ile Fuar Renklenecek…

Fuar alanında eşzamanlı olarak 2. Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi de gerçekleşecek. Ayrıca B2B İşbirliği Günleri ile Dünyanın çeşitli ülkelerinden tur operatörleri, seyahat acenteleri ve turizm basını fuarda bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.