enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODTO’NUN YENİ BİNASI PAZAR GÜNÜ AÇILIYOR…

BODTO’NUN YENİ BİNASI PAZAR GÜNÜ AÇILIYOR…

BODTO YENİ BİNA 2T.C. Bodrum Ticaret Odası (BODTO) yeni hizmet binası 24 Eylül Pazar günü, Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla saat 17.00’de açılıyor.

Bodrum Gündem Haber

Üyelerine daha kaliteli hizmet verebilmek için hazırlanan yeni binanın açılışında Devlet sanatçısı Ressam Devrim Erbil’in, “Şiirsel Soyutlamalar” başlıklı sergisi halkın beğenisine sunulacak.  Bodrum’da ilk defa bir kamu binası sergi ile açılmış olacak.  Açılışta ayrıca Karsanat Derneği Başkanı solist Esen Demirci ile piyanist Nihan Altığ Simpson konser verecek.

MAHMUT KOCADON “A Sınıfı Akreditasyon Belgesini Tüm Odalar Arasında En Yüksek Puanla Alan BODTO Şimdi de Yeni Binasını Açıyor”

 Tüm Bodrum Ticaret Odası üyelerini ve Bodrum severleri yeni bina açılışına davet eden BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu bina açılışımızı şereflendirecek. Yoğun programı içerisinde Bodrum’a ve bize de yer ayıracağı için onurluyuz. Ayrıca Devlet Sanatçımız Ressam Devrim Erbil’in de açılışımızda yeni sergisi ile yer alması bizleri çok mutlu ediyor. Oda olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanındayız çünkü sanat ile ekonominin birbirini tamamladığına inanıyoruz. Karsanat Derneği yönetimine de açılışa renk katacakları için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Oda Yönetimimizin vizyonunun sonucunda hayata geçen yeni binamız bölgemize hayırlı uğurlu olsun. 24 Eylül Pazar günü tüm üyelerimizle, konuklarımızla, Meclisimiz ve çalışanlarımızla saat 17.00’de bu sevinci kutlamak dileğiyle.” diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

T.C. Bodrum Ticaret Odası yeni hizmet binası Atatürk Bulvarı, Bitez Kavşağı Konacık adresinde bulunuyor.

Yeni Hizmet Binası Açılış Programı:

17.00: TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu Katılımı ile Açılış Töreni

17.15: Açılış Konuşmaları

18.45: Devlet Sanatçısı Ressam Devrim Erbil, “Şiirsel Soyutlamalar” Sergi Açılışı

19.00: Karsanat Müzisyenleri Solist Esen Demirci ve Piyanist Nihan Altığ Simpson Konseri

19.00: Kokteyl

20.30: Kapanış

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.