enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BESİAD’IN BEREKETLİ YENİ YIL ŞENLİĞİ…

besiad 2018 yeni yıl şenliği bereketli olsun dilekleri ile kutlandı (23)

BESİAD – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen BESİAD-Yeni Yıl Partisinde eğitimin önemine vurgu yapılırken, 2018’in de bereketli bir yıl olması dileğinde bulunuldu.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

BESİAD – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği önce Bodrum’a sonrasında da Türkiye’ye olan faydasını düşünen ve buna göre etkinlikler düzenleyen Bodrum’un en önemli Sivil Toplum Örgütlerinden birisi.  Bir Kızılderili atasözü olan “Bodrum bize atalarımızdan miras kalmadı, biz çocuklarımızdan ödünç aldık…” ilkesi ile hareket eden BESİAD yeni Yıl Şenliğinde de ülkenin geleceği olan çocuklar ve eğitim vurgusu yapıldı.

BESİAD – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda OASİS’te bulunan ofislerinin önündeki alanda Yeni Yıl Şenliğini gerçekleştirdiler. Şenlikte son aylardaki trendi oldukça yükselen ve Bodrum eğlence sektörüne yeni bir soluk getiren By Eskici Bodrum’un hazırladığı canlı müzikler, yiyecek ve içecek sunumu çok beğenilirken, katılımcılara şenlik boyunca sucuk-ekmek ikramı yapıldı.

Bodrum belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da katıldığı BESİAD Yeni Yıl Şenliğinde CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, İYİ Parti yerel Yönetimler Koordinatörü Mehmet Tosun, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan ile Bodrum’un iş ve siyaset dünyasından 200’e yakın davetli katıldı. İş insanlarının özellikle eşleri ve çocukları ile gelmesi de dikkat çekerken tam bir aile ortamı oluştu.

besiad 2018 yeni yıl şenliği bereketli olsun dilekleri ile kutlandı (30)Başkan Emre Köroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri davetli konuklar ile tek tek ilgilenirken, geçmiş dönem BESİAD Başkanları Ayşe Özer, Engin Kaplan ve Uğur İlhami Özden ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve CHP Bodrum ilçe Başkanı Recai Seymen birlikte “Başkanlar Fotoğrafı” çektirdiler.

BESİAD Başkanı Emre Köroğlu 2018’in bereketli bir yıl olmasını dileyerek, çok dikkat çeken bir konuşma yaptı. Köroğlu eğitimin Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu vurguladı. BESİAD’ın ülkemizin en önemli konusu olan eğitim için her zaman, her türlü desteği vereceğinden kimsenin kuşkusu olmamasını ifade ederek; “Mutluluklarımızı paylaşmak bizleri için en büyük değer. Hepinize katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Bu yıl yeni yıl şenliğimizde çekilişler yapıyoruz. Yüzden fazla hediyemiz var burada. Üyelerimiz bu şenlik için karınca kararınca katkı sağladılar. Burada bir şeyin altını özellikle çizmek istiyorum. Bizler için en önemli konulardan birisi para kazanmaktan daha da önemlisi eğitimdir. Çünkü eğitim bizim geleceğimiz demektir. Bu etkinliğimizde Türk Eğitim Vakfı Bodrum temsilciliğini de buraya davet ettik. Türk Eğitim Vakfı’nın eğitime destek veren, Türkiye’nin en kurumsal yapısı olduğunu düşünüyorum. Bodrumlu iş insanlarımızdan bu bilinç ile gereken desteği ve özeni göstereceğine inanıyorum. Burada yüzden fazla hediyemiz var. Neredeyse herkese bir hediye düşecek. Bu çekilişten çıkacak olan hediyeler, geleneksel olarak ihtiyacı olan kişilere ve kurumlara bağışlanır. Elbette ihtiyacı olanlar kullanabilir, lakin genelde BESİAD etkinliklerindeki çekilişten çıkan hediyeler, aydınlık geleceğimiz olan çağdaş eğitim alma hakkı olan, Bodrum Cumhuriyet Halkevi çocuklarımıza armağan edilir. Yine öyle olacak. Buradaki hediyelere baktığımızda bereketli bir giriş yapıyoruz yeni yıla. Dilerim Bodrum iş dünyasının ve elbette ülkemizin 2018’de bereketli bir yıl yaşamasını diliyorum…” dedi.

BESİAD Başkanı Emre Köroğlu BESİAD Yeni Yıl Partisine katılanlara bereketli bir yıl geçirmelerini dileyerek sözlerini tamamladı.

besiad 2018 yeni yıl şenliği bereketli olsun dilekleri ile kutlandı (1)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Bodrum’un en önemli STK’larından birisi olan BESİAD üyesi iş insanlarının yeni yılını kutlayarak, 2018 yılının hepsi için bereketli bir yıl olması dileğinde bulundu.

Çekilişte, son model telefonlar, tabletler, tatiller, boya ve inşaat malzemeleri, müzik enstrümanları, ev aksesuarları ve eğitim burslarından tutun da, nostaljik görünümlü tavlaya, hatta bahçe hortumuna kadar yüzden fazla ürün vardı. Çocuklar ise en çok bisikletlerin kendilerine çıkması için beklediler.

besiad 2018 yeni yıl şenliği bereketli olsun dilekleri ile kutlandı (48)Çekilişte çıkan hediyelerin büyük bir kısmı ihtiyacı olanlara ve Bodrum Cumhuriyet halkevine bağışlandı.

Gece yarısına kadar gönüllerince eğlenen BESİAD üyeleri ve davetli konuklar, bereketli bir 2018 yılı geçirmeyi dileyerek, mutluluk içinde BESİAD Yeni Yıl Partisini tamamladılar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.