Bodrum Gündem

BODRUM’DA BİR İTALYAN; “TYRO ITALIANO PIZZERIA RISTORANTE”

Bodrium Otel &You SPA içerisindeki TYRO Restoran (9)

Bodrum’da sezon için hazırlıklar hızla devam ederken, gelecek sezona yönelik markalar ile birçok yeni yatırımda artarda gelmeye başlıyor. Bu yeni yatırım ve markalardan bir tanesi de, Bodrum’un kalbinde yer alan ve 12 ay hizmet veren Bodrium Otel &You SPA içerisindeki TYRO Restoran…

Bodrum Gündem Haber

Bodrum’da bir İtalyan; “TYRO Italiano Pizzeria Ristorante”, günlük sohbetleri daha da keyifli hale getirecek yeni bir İtalyan menü hazırladı. Her gün 11.30 – 23.00 saatleri arasında servis edilen İtalyan menüsü birbirinden leziz yemekleri deneyimleme olanağı sunuyor. Ferah ve şık atmosferiyle TYRO Italiano Pizzeria Ristorante, tarihi dokusu, zengin menüsü ve güler yüzlü ekibiyle lezzet avcılarının kalbini fethetmeye hazır.

Farklı bir ambiyans içinde, özel lezzetlerin sunulduğu ” TYRO Italiano Pizzeria Ristorante” için iki farklı açılış kokteyli düzenlendi. İlkinde Bodrum Protokolü, ikincisinde ise konaklama sektörünün profesyonelleri ağırlandı. Yılmaz Koç, Şeref Bülbül ve Yiğit Girgin’in ev sahipliğini yaptığı açılış töreninde kurdeleyi Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, BODER Başkanı Halil Özyurt, Bodrum Spor Başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri hep birlikte kestiler. Açılışa birçok iş insanı, Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya, Gazeteci Yazar Can Pulak, STK Yöneticileri ve temsilcileri de katıldı.

Bodrium Otel &You SPA içerisindeki TYRO Restoran (7)BAŞKAN MEHMET KOCADON YATIRIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ…

Açılış kurdelesini kesmeden önce kısa bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, bu güzel tesisin önce Bodrum’a sonra da Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek ; “Özellikle Bodrum’un gelişen turizminde kendini yenileyen ve Bodrum’un medeni yüzüne ayak uyduran bu tesisimize ve bu tesisin de modern ve özel bir konsept haline gelmesinde büyük emek harcayan Yiğit Girgin kardeşime de teşekkür ediyorum. Ekonomimizin sıkıntılı olduğu bu zor günlerimizde yatırım yapan bu tesisin sahiplerine ve yöneticilerine Bodrum ekonomisine sağladıkları katkılardan ve istihdam yarattıklarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum…” dedi.

Bodrium Otel &You SPA içerisindeki TYRO Restoran (5)ULUSAL ve YENİ MARKALAR BODRUM’U TERCİH EDİYOR…

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ise Bodrum ekonomisinde oldukça önemli gelişmeler olduğuna dikkat çekerek “Artık Bodrum’a önemli markalar gelmeye başladı. Diğer yandan da Bodrum’a özel yeni markalar da oluşuyor. Burada çok önemli bir yatırım söz konusu. Zor dönemlerde bu yatırımı yapan Bodrium Otel ve “TYRO Italiano Pizzeria Ristorante” sahiplerini ve yöneticilerini kutluyorum…” dedi.

BODRUM’DA BİR İTALYAN RESTAURANTI…

Bodrium Otel ve “TYRO Italiano Pizzeria Ristorante” yöneticisi Yiğit Girgin ise “Farklı tatları bir araya getiren TYRO, İtalyan mutfağının vazgeçilmezlerinden “Bruschetta”nın yanı sıra “Ev Yapımı Somon Carpaccio” ve “Gurme Şarkuteri Tabağı” menünün öne çıkan soğuk aperatiflerinden sadece birkaçı, ev yapımı makarna, özellikle el yapımı Lazanya, Risotto ve Pizza, İtalya’yi Bodruma getiriyor…” dedi. Bodrium Otel olarak bünyelerine katılan bir İtalyan Restaurantını Bodrum’a kazandırmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Yiğit Girgin, 2018 sezonu için ise “Şu an itibarı ile sezon oldukça olumlu ve iyi geçecek. Şu andaki emareler bu yönde. Sağduyu ile hareket ederek iyi bir sezon geçireceğimizi umuyorum. Alacak çok yolumuz var. Yine de tedbiri elden bırakmamak lazım…” dedi.

Bodrium Otel &You SPA içerisindeki TYRO Restoran (22)LEZZETLİ, GÜVENLİ ve HUZURLU BİR MEKAN…

Bölgesel olarak bazı sıkıntıların devam ettiğini de sözlerine ekleyen Girgin, aceleci davranmamak ve tedbirli olmak gerektiğini söyledi.

“Bodrium Otel” ve “TYRO Italiano Pizzeria Ristorante”nin kendine özgü bir düzeni ve ilkeleri olduğunu kaydeden Girgin oldukça dikkat çeken bir noktaya da vurgu yaparak şöyle konuştu; “Burası bir İtalyan restaurantı. Hem otelimize, hem de “TYRO Italiano Pizzeria Ristorante”ye gelen misafirlerimiz çok özel ve belli bir kültür seviyesindedir. Kadınlar ve aileler ve hatta çocuklarda restaurantımıza rahatlıkla gelip sohbetlerini yapabilirler, partiler veya toplantılar düzenleyebilirler. Bodrum’da hem lezzet konusunda iddialı, hem de güvenli, rahat ve huzur veren mekanlar var, biz de onlardan birisiyiz…”

Bodrium Otel &You SPA içerisindeki TYRO Restoran (4)Konaklama sektörü temsilcileri ve seyahat acentaları da 2018 yaz sezonunun olumlu ve kazançlı geçeceği yönünde ortak görüş belirtirken, Bodrium Otel’in yenileme çalışmalarını, yeni konseptini ve yeni açılan İtalyan restaurantı “TYRO Italiano Pizzeria Ristorante”yi çok beğendiklerini ifade ettiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.