enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum’da Oylarımızı Artıracağız…

Bodrum’da Oylarımızı Artıracağız…

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Bodrum Gündem Haber

31 yerel seçimlerine kadar Bodrum’da ayak basmadık yer bırakmayacağını söyleyen Aras, hem halkla hem de partilileriyle buluşuyor, sorun ve beklentileri dinleyip, ne yapmak istediğini anlatıyor.  Bugün Midtown Alışveriş Merkezi’ndeki esnafları dolaşan Aras, ayaküstü yaptığı sohbetlerde hem esnafın hem de vatandaşların sorunlarını dinledi. CHP Adayı Aras, “Biz göreve geldiğimizde, Bodrum yarımadasında ilgisiz kalan tek bir mahalle, tek bir sokak, tek bir esnaf bile olmayacak…” sözü verdi.

Bodrum’da Oylarımızı Artıracağız…

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras’ın bir diğer durağı da Yalıkavak oldu. Beraberinde CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Alkım Denizaslanı ile birlikte CHP Yalıkavak Mahalle Temsilcisi Başar Bıyıklı’nın organize ettiği toplantıya katılan Aras, burada partililerine seslenerek “Bodrum’da oylarımızı artırmak zorundayız. Dışarıda bizim ayrışmamızı, parçalanmamızı bekleyen bazı insanlar var. Onlar bundan nemalanıyorlar. Bizim bunu çok çabuk bir şekilde atlatıp kucak kucağa bir yumruk gibi yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Hiç kimseye husumet duymuyorum, hiç kimseyi ötekileştirmiyorum. Sadece CHP’li yoldaşlarımdan değil, Bodrum’da yaşayan diğer vatandaşlarımızdan da oy almak için buraya geldim ben. CHP, tıpkı Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu gibi dimdik ayaktadır, aynı şevk ve heyecanla yoluna devam etmektedir. Bodrum’da ondan başka çözüm yolu yoktur…” Dedi.

CHP’li Bir Belediyenin Başarısını Dünyaya İlan Edeceğiz…

Yüzünün tamamen örgüte dönük olduğunu söyleyen Aras, “Sizleri onore etmek için, sizlerin yüzünü eğdirmemek için, CHP’li bir belediyenin başarısız olmadığını göstermek için gece gündüz çalışacağım. Tek başıma yapamam. Ben kendimi sermaye gruplarına dayamıyorum, hiçbir güce dayamıyorum, tek dayanağım sizlersiniz. Tüm kalbimle inanıyorum üyesinden delegesine, mahalle temsilcisinden yönetimine, kadın kollarından gençlik kollarına kadar hepimiz birlikte yöneteceğiz Bodrum Belediyesini. CHP’li bir belediyenin başarısını dünyaya ilan edeceğiz…” diye konuştu.

Önce Belediyeyi Kurumsallaştıracağız…

Yalıkavak’taki seçim ofisini de ziyaret eden Aras, burada mahalle örgütü ile birlikte masaya oturarak Yalıkavak’ın taleplerini ve sorunlarını dinledi. Aras, “Göreve geldiğim zaman Belediyenin kurumsallaşası önceliğim olacak.  Bütün birim amirleri yetkili ve sorumlu olacak. Belediye Başkanı’nın halka ayıracak vakti olacak. Biz bunları çok iyi biliyoruz. Yöneticilikten geliyoruz biz. Aslolan, Belediyenin içinde insanları mağdur etmemek. Vatandaşlarımıza anlatın. Her arkadaşım bir uç beyidir. Son güne kadar kapı kapı, ev ev dolaşın halkımıza bunları anlatın. Bundan sonra hiç kimse belediyede kapı kapı dolaşmayacak. Kurumsal ve teknolojik altyapıyı kuracağız ve tüm problemlerin üstesinden geleceğiz. En büyük ve ilk projemiz bu…” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.