enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Dr.Mehmet Nil Hıdır Gençlerle Basketbol Oynadı…

Dr.Mehmet Nil Hıdır Gençlerle Basketbol Oynadı…

Seçime az bir zaman kala, Fethiye’deki ziyaretlerini sıklaştıran AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, basketbol oynayan gençleri gördüğü sırada, aralarına katılıp onlarla beraber basketbol oynadı.

Bodrum Gündem Haber

Sporun her yaştaki bireyin yapması gerektiği, özellikle de gençlerin spor konusunda teşvikinin önemli olduğunu dile getiren Hıdır, “Gençlerimizin spor yapabileceği, enerjilerini boşaltıp kötü alışkanlıklardan uzak duracağı ortamları yapmamız lazım…” dedi.

Basketbol oyunundan sonra gençlerle hatıra fotoğrafı çektiren Dr. Hıdır, ilgiden memnun olarak gençlerle sohbet etti. Gençler ve spor konusunda Muğla’da yapacaklarını anlattı.

Dr.Hıdır “Gençlerimiz açısından eğitim önemli bu yolda kaliteli eğitim vermek konusunda belediyenin de kendi alanında katkı sunması gerekiyor. Biz açacağımız bilgi evleri ile öğrencilerin derslerine yardımcı olmaya çalışacağız. Üniversite öğrencilerinin de ihtiyacını sağlayacak şekilde kütüphaneler oluşturacağız. Özellikle üniversite sınavı öncesi hangi mesleği seçeceği konusunda endişeleri olan bu anlamda profesyonel yardıma ihtiyacı olan öğrencilere eğitmenlerimiz ile birlikte yardımcı olacağız rehberlik edeceğiz. Zira meslek seçimi tüm yaşamı doğrudan etkileyen bir olay…” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.