enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yeni BMW 3 Serisini Gördünüz mü?

Yeni BMW 3 Serisi bayram tatili süresince Türkiye’de ilk kez Bodrum’da otomobilseverlerle buluştu…

Bodrum Gündem Haber

BMW’nin en çok tercih edilen modeli BMW 3 Serisi, 7’nci nesli ile Türkiye’de ilk kez Bodrum’da sergilendi. Segmentinde pek çok ilki temsil eden, yepyeni teknolojileri ve tasarımı ile dikkat çeken Yeni BMW 3 Serisi, 3-9 Haziran tarihleri arasında Bodrum’da Türkiye’deki ilk gösterimini gerçekleştirdi.

Yeni BMW 3 Serisi, 3-9 Haziran tarihleri arasında Bodrum – Serafina Mare’de ilk kez otomobilseverlerin karşısına çıktı. BMW’nin tamamen yeni modeline özel stantta statik olarak sergilenirken, yeni BMW 3 Serisi, kısa bir süre sonra Türkiye’deki tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulacak.

Haziran’ın son haftası BMW Showroom’larında ön siparişler alınacak…

Önemli ölçüde geliştirilen sportif becerileri, yeni tasarım dili, sürücü destek sistemleri ve yeni nesil infotainment teknolojisine  sahip  ve benzersiz yenilikleriyle öne çıkan G20 gövde kodlu 7’nci nesil Yeni BMW 3 Serisi, verimli motorları, yeni süspansiyon teknolojisi, rijitliği artırılan gövdesi ve geliştirilen şasi geometrisi ile daha keskin bir sportif sürüş karakterine kavuştu. LED farlar Yeni BMW 3 Serisi’nde standart olarak sunulurken, 530 metre aydınlatma menziline sahip olan Adaptif BMW Laserlight Sistemi ise opsiyonel olarak tercih edilebilecek. Fren Fonksiyonlu Kaza ve Yaya Algılama sistemi, Şerit Takip Uyarı Sistemi’nin de standart olarak sunulduğu Yeni BMW 3 Serisi, lansmana özel tasarlanan First Edition Sport Line, First Edition Luxury Line ve First Edition M Sport olmak üzere üç temel tasarım ve First Edition’a özel donanım ve fiyat seçenekleriyle satışa sunulacak. Borusan Otomotiv, Ağustos ayından itibaren Türkiye’de yollarla buluşacak olan Yeni BMW 3 Serisi için, ön siparişleri Haziran ayında toplamaya başlayacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.