enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İYİ Parti Bodrum teşkilatında Kongre Heyecanı Başladı

İYİ Parti Bodrum teşkilatında Kongre Heyecanı Başladı

İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber yaptığı yazılı açıklama ile “2. Olağan Kongremizi 1 Mart 2020 Pazar günü Saat 11.00‘de Konacık Mahallesinde bulunan Herodot Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz…” dedi.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Bodrum’da önemli bir oy potansiyeline sahip olan İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatı 2.Olağan Kongresine hazırlanıyor. Yazılı bir basın açıklaması ile kamuoyunu bilgilendiren İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber’in basın açıklamasının başında “Değerli Bodrumlu Hemşerilerimiz, Bildiğiniz üzere, İYİ Parti, milletimizin adaletin tesisi ve çoğulcu demokrasinin yeniden inşası için toplumsal bir talep üzerine doğmuş, henüz iki yaşını yeni doldurmuş, Türk siyasetinin en genç partisidir…”  ifadeleri yer aldı.

İYİ Parti’nin kurulmasıyla Türk siyasi hayatında birçok şey değişmiştir…

İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber basın açıklamasını şu ifadeler ile sürdürdü; “25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti, kurulduğu günden bugüne değin, akılcı öneri ve kullandığımız zarafet, nezaket ve birleştirici diliyle, insanımızın geleceğe ümitle bakabilmesinin önünü açmıştır. İYİ Parti’nin kurulmasıyla Türk siyasi hayatında birçok şey değişmiştir. İYİ Parti bu sorumluluklarının bilincinde olarak ve milletine vaadi olan adalet ve demokrasiyi önce kendi içerisinde gerçekleştirmek üzere, Genel Başkanımız ve onun çizdiği istikamette siyaset yapan ve Türkiye’ye iyilikler vadeden partimiz, sadece ortaya çıkan sonuçlarla değil, izlenen yöntemlerle de yakından ilgilenmektedir. Bu yöntemlerin “demokratik yöntemler” olmasına özel önem atfetmektedir…”

Kanber; Tüm halkımızı 2. Olağan kongremize davet ediyoruz…

İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber basın açıklamasını “Bizlerde Bodrum İlçe Başkanlığı olarak 2. Olağan Kongremizi 1 Mart 2020 Pazar günü Saat 11.00 ‘da Konacık Mahallesinde bulunan Herodot Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. Tüm halkımızı 2. Olağan kongremize davet ediyor, katılımlarınızdan onur duyacağımızı belirtmek istiyorum… Saygılarımla…” sözleri ile tamamladı…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.