enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İyi Partiden Ücretsiz Üniversite Tercih Danışmanlığı

İyi Partiden Ücretsiz Üniversite Tercih Danışmanlığı

Üniversiteye giriş sınavı sonuçları yakında açıklanıyor. Hemen sonrasında tercih sıralaması yapılacak.

*Hangi üniversite?

*Hangi Bölümler?

*Hangi mesleklerin geleceği var?

*Tercih sıralamamı nasıl yapmalıyım?

*Yüzdelik dilim nedir?

*Neden puana göre sıralama yapılmaz?

*Daha üste yazarsam kazanır mıyım?

*Az tercih yaparsam aleyhime olur mu?

Bu ve benzer sorularınızı tek tek cevaplamak için, İYİ PARTİ BODRUM İLÇE BAŞKANLIĞI müthiş bir hizmete imza atıyor.

İYİ PARTİ BODRUM İLÇE BAŞKANLIĞINCA görevlendirilen, Üniversite Sınav ve Tercih Danışmanı, Fizik Öğretmeni ve Kimya Mühendisi İlter Çelik, Bodrumlu üniversite adaylarına ücretsiz danışmanlık yapacak.

Danışmanlık bire bir yani kişiye özel yapılacak. Tecrübeli danışman İlter Çelik gerekli görürse görüşmeye öğrencinin birinci derece yakınları da katılabilecek.

Pandemi kurallarının sıkı şekilde uygulanacağı görüşmelerde, önceden randevu alınacak. Randevu saatinden önce salona girilemeyecek. Randevusuna gelmeyenlere ise başka randevu verilmeyecek.

Bu hizmetten yararlanmak isteyenler 0252 319 33 33  no’lu telefondan veya şahsen İYİ PARTİ BODRUM İLÇE Başkanlığına giderek randevu alacaklar.

Görüşmeye gelinirken “Sınav Sonuç Belgesi’nin yazıcı çıktısı ve İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN alınacak “İYİ TERCİH TASLAK FORMU” doldurularak getirilecek.

Ayrıntılı bilgi İYİ PARTİ BODRUM Sosyal Medya hesaplarından yayınlanacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

TWİTTER : https://twitter.com/iyipartibodrum8

FACEBOOK : https://www.facebook.com/bodrumiyiparti

İNSTAGRAM : https://www.instagram.com/bodrumiyiparti/

 

İLTER ÇELİK KİMDİR?

 

Marmara Üniversitesi (eski adı İ. A. E. E. FKB Öğretmenliği) den mezun olduktan sonra girdiği İ. T. Ü. Kimya Mühendisliğininden de mezun oldu.

İstanbul Üsküdar da Güven Deshanesini kurdu. İstanbul’un en seçkin dershanecilerinden biri oldu. Genel Fizik Optik ve Genel Fizik Mekanik kitaplarını yazdı. Her iki kitabı da MEB TTK tarafından “kaynak kitap” olarak tanımlandı. MEB ca tayin edildiği resmi Öğretmenlikten, istifa ederek ayrıldı. Yaşamı boyunca, İstanbul’da kendi dershanesinde ve okulunda, seçkin özel okullarda ve özel Fizik dersleri verdi ve Üniversiteye giriş Danışmanlığı yaptı. Toplamda Otuz binden fazla öğrenciye, Üniversiteye giriş Danışmanlığı yaptı. Türkiye Birinciliği dahi çıkarttı. İstanbul’un en tanınmış özel öğretmeni ve Danışman öğretmen olarak Üniversiteye girişte ilk 1000 lik listede, yer alan öğrencilerinin sayısı toplamda 3000 i geçti.

Üniversite Tercih danışmanlığını 25 yılı aşan süredir yapan İlter Çelik, yıllardır Bodrumda yaşıyor ve işini bir profesyonel olarak sürdürüyor. O şimdi bir İYİ PARTİ üyesi.

Şimdi Bodrum’lu üniversite adaylarına ÜCRETSİZ OLARAK, ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ TERCİH DANIŞMANLIĞI, hizmeti verecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.