Bodrum Gündem

Vali Orhan Tavlı ilçe ziyaretlerine Bodrum’da devam ediyor

Vali Orhan Tavlı ilçe ziyaretlerine Bodrum’da devam ediyor
30.01.2021
0
A+
A-

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Bodrum ilçesinde kamu kurumları, STK’ları ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Bodrum Gündem Haber

İlçeye gelişinde Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz tarafından karşılanan Vali Orhan Tavlı, ilk olarak Bodrum Kaymakamlığını ziyaret ederek Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’dan ilçenin genel durumu, yatırım programları ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Vali Orhan Tavlı, muhtarların mahalleleri ile ilgili istek, talep ve ihtiyaçlarını dinledi. Muhtarlar tarafından dile getirilen ihtiyaç ve taleplerin değerlendirilerek gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Daha sonra Bodrum Gaziler Derneğine ziyarette bulunan Vali Orhan Tavlı, dernek üyeleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

Ziyaretine Bodrum Otelciler Birliği Derneği ile devam eden Vali Orhan Tavlı, derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra sırasıyla, Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığını ve Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, odalar tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Orhan Tavlı, Bodrum İlçe Nüfus Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde inceleyerek, müdürlükte işlem yaptırmakta olan vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Orhan Tavlı, akabinde Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanlığına, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına, Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ne, Bodrum Ticaret Odasına, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’ne ziyaretler gerçekleştirdi.

Ardından Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığına ziyaret eden Vali Orhan Tavlı, ilçenin genel asayiş ve güvenlik durumu hakkında bilgi aldı.

Bodrum Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunan Vali Orhan Tavlı, sağlık çalışanları ile sohbet ederek tüm sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyip, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Vali Orhan Tavlı, Bodrum Belediye Başkanlığını ziyaret ederek Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile bir araya geldi. İlçenin belli başlı konuları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra Bodrum Adliyesine geçen Vali Orhan Tavlı, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Başkanı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Adliyeden sonra Vali Orhan Tavlı, Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığını ziyaret ederek, Sahil Güvenlik Komutanlığına ait TCSG – Umut Gemisinde incelemelerde bulundu.

Daha sonra Bodrum Sağlık Vakfına ziyarette bulunan Vali Orhan Tavlı, vakfın çalışmaları hakkında bilgi alarak atölyede engelli bireyler tarafından yapılan çalışmaları yerinde gördü.

Vali Orhan Tavlı, Acıbadem Hastanesini ziyaret ederek tüm sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyip, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Vali Orhan Tavlı, daha sonra hayırsever iş adamı Yunus Büyükkuşoğlu’nu ve ardından Şehit Selim Pahna’nın ailesini ve Sayime Oruç ailesini ziyaret etti.

Akabinde Vali Orhan Tavlı, Bodrum Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Bodrum Gençlik Merkezi, Spor Salonu ve Yelken Spor Merkezi Projelerini de yerinde gören Vali Orhan Tavlı, ardından Bodrum Akademia Vakfını ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.

Vali Orhan Tavlı’nın ilçedeki tüm ziyaret ve incelemelerinde Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz eşlik etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.