enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Çanakkale ruhu Midtown’da canlanıyor

Çanakkale ruhu Midtown’da canlanıyor

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıl Dönümü Anısına “Çanakkale’nin Bilinmeyen İnsan Hikâyelerinin fotoğraflarından oluşan Kahramanlarımızı Anma Sergisi” Midtwon’da.

Bodrum Gündem Haber

Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 18 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında Çanakkale Savaşları Gelibolu Alan Başkanlığı katkılarıyla Çanakkale Zaferinin 106. Yıldönümüne özel Çanakkale’nin Bilinmeyen İnsan Hikâyelerinin fotoğraflarından oluşan Kahramanlarımızı Anma Sergisi’ne ev sahipliği yapacak.

Çanakkale Savaşı sırasında Ulu Önder Atatürk ve kahraman askerlerin fotoğrafları, 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına Midtown Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.

Midtown Alışveriş Merkezi’nin, Rotunda ve Atrium alanlarında açılacak olan Türk milletinin bağımsızlık tutkusunun destansı fotoğraflarının Midtown misafirleriyle buluşacağı sergi, 18 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında ziyaret edilebilecek. Sergideki orijinal fotoğraflar Türk tarihin en önemli zaferlerinden birini yeni nesillerle buluşturacak.

Çanakkale’nin bilinmeyen insan hikâyeleri

Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “18 Mart Çanakkale Zaferi, Kurtuluş Savaşı’nın da kıvılcımını yakan bir toplum bilinci yaratması açısından tarihimizin en önemli günlerinden biridir.

İstiklal Mücadelemizde yurdumuzun her karış toprağı için savaşan, bu memleketi vatan bilen, dil, mezhep, sınır fark etmeksizin tüm gücü ve inancıyla, onuruyla direnen kocaman yüreklerin hikâyesidir.

Bir milletin özverisini sembolize eden en önemli gün 18 Mart’ta, bu zaferi yazan ve adları bile bilinmeyen sayısız kahramanımızı büyük bir minnet ve saygı ile anıyoruz.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.