enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor

Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor

AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve  Yelda Erol Gökcan, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez’i ziyaret etti.

Bodrum Gündem Haber

“Milasımızı  doğalgaza kavuşturmak için ilerleme kaydettik”

Milletvekilleri Demir ve Gökcan ziyaretle ilgili yaptıkları açıklamada; Muğla ve ilçeler için çok verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini  ifade ederek; “Milas ilçemize doğalgaz hattının sağlanması konusunda ilerleme kaydettik. Sayın Bakanımız konuyla hassasiyetle  ilgileniyorlar…” dedi.

“Muğlamıza  yeni Trafo Merkezleri  kazandırıyoruz”

Muğla genelinde ve ilçelerde yaşanan elektrik kesintilerinin giderilmesi, ihtiyaç duyulan ilçelere yeni  trafo merkezleri kurulması, eski elektrik direklerinin  değiştirilmesi, elektrik hatlarının yer altına alınması ve ödenek tahsisi  konularında olumlu gelişmeler olduğunu belirten Milletvekilleri Demir ve Gökcan; “Sevgili hemşerilerimiz merak etmesin.  Söz verdiğimiz gibi her alanda yatırım  ve hizmetlerimiz devam ediyor.  Muğlamız ve sevgili hemşerilerimiz için zaman ve mekan tanımadan çalışmaya devam ediyoruz. Muğlamızın ve sevgili hemşerilerimizin her zaman yanındayız…” açıklamasında bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekilleri  Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan  açıklamalarında, Muğlaya ve sevgili hemşerilere destekleri için başta Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere  Sayın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanına en kalbi teşekkür ve şükranlarını sunduklarını belirttiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.