enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Muğla’ya bir yatırım müjdesi daha

Muğla’ya bir yatırım müjdesi daha

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’le birlikte Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i Makamında ziyaret etti.

Bodrum Gündem Haber

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan; “Söz verdiğimiz gibi yatırımlarımıza devam ediyoruz. Seçim döneminde vaat ettiğimiz tüm projelerimizin takibini sıkı bir şekilde yapıyoruz. Büyük çoğunluğunu da olumlu sonuçlandırıyoruz. Son olarak da Eşen Çayı Üzeri Patara Köprüsü Yapımı Projesinin Yatırım Programına alınması için görüşmede bulunduk. Yaklaşık 10 Milyon TL tutarındaki proje ile Patara’ya ve Kaş’a gelen turistlerin Seydikemer’e ulaşımları sağlanacak ve ilimiz turizmine önemli bir katkı sağlanacaktır. Aynı zamanda Bölgemizin tarım ürünlerinin de pazarlanması hızlanacaktır.”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’le birlikte Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i Makamında ziyaret etiklerini belirterek, açıklamalarda bulundu: “Muğla’mız ve sevgili hemşerilerimiz için oldukça yararlı bir görüşme yaptık. Muğla’mıza yapılacak yatırımlar ve yatırım programına alınacak projeler için değerlendirmelerde bulunduk. Bu çerçevede öncelikle Seydikemer İlçemizi Kaş İlçesi üzerinden Antalya’ya bağlayacak ‘Eşen Çayı Üzeri Patara Köprüsü Yapımı’ projesini ele aldık.  Projenin, Yatırım Programı’na alınması için Strateji Başkanımızla olumlu bir görüşme yaptık.”

Milletvekili Gökcan: “Muğla’mız için çalışıyoruz”

Yaklaşık 10 Milyon TL tutarındaki proje ile Patara’ya ve Kaş’a gelen turistlerin Seydikemer’e ulaşımları sağlanacak ve il turizmine önemli bir katkı sağlanması beklenmekte olduğunu aynı zamanda bölgenin tarım ürünlerinin de pazarlanmasının hızlanacak olduğunu ifade eden AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Muğla’mız için çalışmaya devam ediyoruz. Strateji ve Bütçe Başkanımızdan Muğla Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’na ayrılan ödeneğin artırılması ve öncelikle gönderilmesi hususunda destek istedik” dedi.

Milletvekili Gökcan, açıklamasını şöyle tamamladı: “TBMM çalışmalarımızdan vakit bulduğumuz ölçüde Muğlamızda her daim sahada hemşerilerimiz ve teşkilatlarımızla birlikte oluyoruz.  Ankara’da da belediyelerimizin, teşkilatlarımızın, muhtarlarımızın ve her bir hemşerimizin taleplerinin ve yatırımlarımızın takipçisi oluyoruz. Söz verdiğimiz gibi Muğlamıza ve sevgili hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bize inanın ve güvenin, hep birlikte aşamayacağımız hiçbir güçlük yoktur. Yatırımlarımız şimdiden Muğlamıza ve hemşerilerimize hayırlı olsun”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.