enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum Turizmi Farklılaşıyor

Bodrum Turizmi Farklılaşıyor

Turizm Derneği BODER (Bodrum Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği) 23 Haziran 2021’de seçime giderken adaylardan Itır Köylü Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile bir araya geldi.

Bodrum Gündem Haber

BODER başkan adaylarından ıtır Köylü, bölge turizminde halka, misafire, devlete, turizm çalışanına, esnafa, otel yatırımcısına, turizm öğrencilerine, acentalara, turizme tedarikte bulunan herkese hizmet vereceklerini söyledi.

Farklılaşmanın, Kazanmanın  ve en önemlisi Turizm’de Mutluluğun Yönetiminin anahtarını elinde bulunduran bir BODER Yönetimi olarak  “Sürdürülebilir” projelerle geldiğini söyleyen Köylü, 12 ay faaliyet gösterebilecek projelere, mesleki örgütlenmelere, tüm Bodrum Turizm’cisini “Biz Bir Aileyiz” anlayışı ile tek vizyon altında örgütlemeye önem vereceğiz dedi. Yerelden başlayarak bir çok sektöre can damarı olan turizmi daha güçlü kılmak ve turizmcinin yasal haklarının arttırılması için, “Tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak” sözünü benimsediklerini, bu yolda çalışmak ve üretmek istediklerini belirtti.

Başkan adaylığı sürecinde Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile bir araya gelen Itır Köylü sözlerine şöyle devam etti: “Enerjik, Çevik, Arzulu, Faklılıklara Saygılı ve Yönlendirici Bir Vizyona Sahip BODER yönetiminin   üyesine ve turizm paydaşlarına değer yaratmak adına geliştirdiği fikirlerin takdirle karşılanmasından mutluluk duyduklarını ve motive olduklarını belirtti. Sadece bu heyecanlarının ve projelerinin aksiyona dökmek için sabırsızlıkla görev almayı beklediklerini vurguladı.

Hali hazırda BODER Yönetim Kurulu Üyesi olan Itır Köylü ayrıca TÜROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu) Yönetim Kurulu üyeliği, Bodrum Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeliği ve BİDER (Bitez İşletmeciler Derneği) üyeliği görevlerine devam etmektedir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.