enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

1 TL’lik banka dekontuyla eşini tehdit etti

1 TL’lik banka dekontuyla eşini tehdit etti

22 yıllık eşi 22 Ağustos’tan bu yana kayıp diyerek Esra Erol’un programına başvuran Mustafa Yoldaşer Esra Erol sayesinde günler sonra eşi bulundu ve stüdyoda kavuştu. Mustafa Yoldaşer’in eşi Gülşen Yoldaşer’in iddiaları güne damgasını vurdu.

Bodrum Gündem Haber
Gülşen Yoldaşer eşinin kendisine şiddet uyguladığını, saçlarını kazıdığını, yatağın altında baltayla uyuduğunu iddia etti. Sonrasında ise söylediği böylesi kimsenin aklına gelmez dedirtecek cinstendi.
Gülşen Yoldaşer, Mustafa Yoldaşer’in kendisine 1 TL para yatırdığını açıklama kısmına da kendisini tehdit ettiğini söyledi ve bunu da canlı yayında ispatladı.
Dekontu ekranda gören herkes anlık şok yaşadı. Üstelik bunu bir kez değil birkaç defa 1 TL göndererek açıklama kısmında sürekli mesaj attığını itiraf etti.
Mustafa Yoldaşer, “Evet 1 TL göndererek banka dekontuyla açıklama kısmında mesaj gönderiyordum. Çünkü eşim beni her yerden engellemişti. Ancak bu yolla ulaşabiliyordum. Daha fazla mesaj gönderebilmek için 1 TL olarak gönderebiliyordum” dedi.

Bunun üzerine Esra Erol “yıllardır bu programı yapıyorum. Böylesini ne duydum, ne gördüm” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.